reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

@czarnaanna czy po chorobowym planujesz jeszcze wracac do pracy? Czy juz zostajesz. Okropne sa teraz te grypy meza 3 tyg trzymaly. I co tam myslisz co pod sercem nosisz i czy macie juz jakies pomysly na imiona

Juz nie wracam do pracy, teraz dostalam od ginekologa L4 na miesiac i mam sie duzo oszczedzac. Dorwalo mnie najpierw przeziebienie, potem przerodzilo sie w zapalenie oskrzeli i zatoki. Antybiotyk bralam cale 10 dni ale zdrowa to nie jestem. Wciaz kaszle i mam katar zatokowy ech..... Dobrze ze jest wasze forum to mialam co czytac ;)
Chcielibysmy corke imie Hania i moze mala siedzi w brzuszku bo ta ciaza jest calkiem inna niz pierwsza.
Tez jestem bardzo za forum zamknietym
 
reklama
Ej no tak jakos smutno bez pauliny.... Pewnie inforumje kierownictwo o ciazy.... biedna tak sie z tym spina juz tyle czasu....
@czarnaanna pod jakim wzgledem czujesz, ze ta ciaza jest inna. Mniej czy bardziej laskawa dla Ciebie??
 
Cześć dziewczyny :) U Was dziś też tak szaro na zewnątrz? Nienawidzę takiej pogody i czekam z utęsknieniem na wiosnę i sloneczko :) U mnie wizyta w środę, a poniżej wrzucam zdjęcie z wtorkowych badań:) Zobacz załącznik 937679
Hej :) ale fajne zdjęcie :) ja już się też nie mogę doczekać wizyty i prenatalnych :)
 
Czytalo mi sie was super bo kazda z nas przezywa to samo. To moja druga ciaza wyczekana od 3 lat, mam juz syna 5 letniego. Jestem z warminsko-mazurskiego. Aktualnie jestem od dwoch tygodni na L4 z powodu choroby, ktora meczy i nie chce odpuscic stad moj czas na wszystkie wasze posty ;). Badanie prenatalne mam 01.02 i tez sie nie moge doczekac. Narazie mimo choroby dzidzia zyje, robi fiku miku w brzuszku i.ma 4 cm :D
Hej o jak fajnie ja też z Warmińsko-Mazurskiego :) Pozdrawiam :)
 
reklama
Pierwsza byla wspaniala tez wyczekana, mialam 30 lat malo sie przejmowalam czulam przyplyw sil. Czulam sie najlepiej w swoim zyciu. Bardzo mi sluzyla tamta ciaza moglam gory przenosic. Nawet kajakiem plywalam w 5 miesiacu.
Nic mi nie przeszkadzalo , a w tej bylam juz bardzo wyczulona na zapachy, nie raz mdlilo mnie , glownie leze. Ale zobaczymy jak sie potoczy po chorobie, moze to tez pogoda ma taki wplyw.
 
Do góry