reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Jestem już po badaniach wg usg 9 tc 6 dz i dzieciaka serduszko bije 175
No i super extra :) posiedź ile trzeba i wracajcie do domu z instrukcją obsługi insuliny, a następna wizyta w szpitalu w sierpniu 8-)

Ja dziś morfologie robiłam i mam trochę podwyższone leukocyty. Czytam w necie że może tak być w ciąży ale j tak trzeba kontrolować. I PH moczu dość wysokie, nie wiem co może być przyczyną?
 
reklama
A ja mam takie pytanie. Czy któraś z Was ma doświadczenie z poduszkam ciążowymi? Może ktoś korzystał już lub w poprzedniej ciąży? Planujecie zakup? Czytałam, ze fajnie odciąża kręgosłup, po porodzie może być przydatna też przy karmieniu. Ja mam zamiar sobie uszyć taką poduszkę tylko zastanawiam się w jakim kształcie i jakie rodzaj wypełnienia wybrać.
 
Marzycielko super, że z dzidzią ok. A jak Twoje cukry? Co mówią lekarze?

U nas dziś były mielone wołowe ze szczypiorkiem i sałata masłowa ze słodka śmietaną. Na jutro mam dorsza z piekarnika + pieczone ziemniaki i inne warzywa pieczone.

Z tymi rozstępami to gdzieś kiedyś wyczytałam, że im się jest młodszym to większe ryzyko pojawienia się. Z wiekiem wytwarzają się chyba włókna kolagenowe czy jakoś tak. U mnie też z okresu dojrzewania są, a z ciąży żadnej ani jednego.
 
Genadia ja zakupiłam w trzeciej ciąży cebuszke - jest super. Zalowalam, że tak późno. Ona jest w sumie prosta, możesz układać dowolny kształt, w środku takie małe kuleczki
 
Nie powiedział. Ale trochę odsapnelam. Ogólnie czeka mnie insulina w zastrzykach kibluje tu na pewno do wtorku
Dlaczego szpital? Jakie miałaś wyniki cukru? Ja mam na czczo na granicy. Krzywą mam w porządku. 30.01 mam wizytę u diabetologa i boję się, że będę musiała sobie zastrzyki z insuliny robić.
 
@Kat. Ka tego kolagenu z wiekiem to właśnie zaczyna nam brakować. Stąd pojawiają się zmarchy :( mówią że najlepsze kremy z kolagenem ale znowu kolagen to taka wielka cząsteczka że nie przedostaje się w głąb skóry tylko na skórze zostaje.
A dzieci mają tak dużo kolagenu że blizny z wczesnego dzieciństwa praktycznie znikają. Zależy tez od stopnia uszkodzenia skóry, oczywiście..
 
reklama
Do góry