reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Spina a mi lekarz powiedział że przeziernosc aby do 2,4 także szczerze powiem to nie wiem jak na to patrzeć:/ tymbardZiej że u Pauliny 2,2 wiec rozbieżność
 
reklama
@Luxuorius bardzo, ale to bardzo mi przykro niestety wiem co czujesz :( trzymam kciuki żeby za chwilę się udało i żebyś tu chwaliła się pięknym brzdącem ! Aczkolwiek uważam, że jednak teraz potrzebny jest dobry lekarz i badania żeby nie było powtórki z sytuacji !
Uda sie, ja to czuje, wiem, ze bedzie dobrze.
 
Mam tak samo napisane, ale nie zrozumiałam dla czego mam przyjmować tę Urosept. Będę w poniedziałek u swojego lekarza, wtedy dokładnie zapytam dla czego, jaka dawka i ile czasu. :)
Urosept jest na jakieś stany zapalne układu moczowego więc pewnie coś nie tak u ciebie z wynikiem moczu ;) na ulotce jest napisane 3x2 tab i lekarz tak kazał mi przyjmować, ale nie wiem tylko jak długo
 
Możesz wziąć go przez np. dwa tygodnie i powtórzyć sobie badanie moczu [emoji6] Albo najlepiej zadzwoń do lekarza i dopytaj [emoji846] Urosept jest lekiem ziołowym więc nie zdziwiła bym się gdybyś miała go brać nawet do kolejnej wizyty [emoji846]
 
Możesz wziąć go przez np. dwa tygodnie i powtórzyć sobie badanie moczu [emoji6] Albo najlepiej zadzwoń do lekarza i dopytaj [emoji846] Urosept jest lekiem ziołowym więc nie zdziwiła bym się gdybyś miała go brać nawet do kolejnej wizyty [emoji846]
Mam opakowanie 60 tab wybiorę i akurat będę musiała jechać na badania tarczycowe to zbadam ten mocz :)
 
Kurcze laski potrzebuje jakis pomysl na obiad na jutro.... podpowiedzcie co robicie moze skopiuje. Bo ja jakos apetytu na nic nie mam....
Ja dzisiaj trochę niezdrowo, ale brak infekcji twórczych Fix do dań chińskich, kurczak w kostkę i ryż :p lekarz trochę mnie ochrzanil bo pytał jak z jedzeniem, a ja mówię, że bułka z nutellą na śniadanie jak najbardziej :p mówi że nutelle w ciąży to już mam sobie odpuścić :p
 
Spina a mi lekarz powiedział że przeziernosc aby do 2,4 także szczerze powiem to nie wiem jak na to patrzeć:/ tymbardZiej że u Pauliny 2,2 wiec rozbieżność
A z ciekawości weszłam w neta to też brak jakiś informacji konkretnych :/ w sumie w jednej tabeli to moje 1,2 czy 1,3 też nie wypadło najlepiej bo tam akurat było, że najlepiej poniżej 1, ale nie znam się więc nie nakręcam się bez sensu
 
reklama
Do góry