reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
@Manami i jak, byłaś u dr Ałaszewskiego? Widziałam zdjęcie, rozczulające stopki.

Byłabym wdzięczna jakbyś napisała odczucia co do doktora.

A co z przegroda?
 
A ja się zastanawiam jak tu umawiać termin prenatalnego - wg OM czy wg USG i jak wg usg to którego? [emoji23] wczoraj dzidzia u doktorki tylko dwa dni młodsza... wiec mogłabym umawiać sie wg OM - na polowe lutego :/ ale nie chce tez isc za wcześnie. Kolejna wizyte mam dopiero 08.02 wiec juz późno by po niej umawiać sie na prenatalne bo na bank juz nie będzie terminów. No mam zagwozdke dziewczyny.
U mnie panie sprawdzały na jakimś kółeczku swoim kiedy najlepiej. Powiedziałam jak wyszło z ostatniego usg tygodnie i tak zapisała zeby było okej.
 
A ja się zastanawiam jak tu umawiać termin prenatalnego - wg OM czy wg USG i jak wg usg to którego? [emoji23] wczoraj dzidzia u doktorki tylko dwa dni młodsza... wiec mogłabym umawiać sie wg OM - na polowe lutego :/ ale nie chce tez isc za wcześnie. Kolejna wizyte mam dopiero 08.02 wiec juz późno by po niej umawiać sie na prenatalne bo na bank juz nie będzie terminów. No mam zagwozdke dziewczyny.

Ogólnie umawiają wg om . I poleca się się iść 12+
 
reklama
Do góry