reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Ej dziewczyny, ale przeżyłam teraz lekki szok [emoji39] Nie karmie córki ok półtora miesiąca. Dziś podczas kąpieli nacisnęłam delikatnie na brodawke... a tam siara! [emoji39] Wiem, że pokarm tak szybko nie zanika ale nie sądziłam, że siara tak szybko się pojawi [emoji39]
 
Gratuluję dobrych wieści z wizyt dziewczyny :)

Lux bardzo mi przykro, ale kto, jak kto, ty się podniesiesz i szybko do nas wrócisz

Tak się zastanawiam z tą przyziernością... Moja to 2,0, ale podobno moja norma jest do 3. Wczoraj się trochę wypytałam i podobno normy są różne w zależności od wieku ciąży i wieku matki, ale nigdzie nie mogę znaleźć tych norm. Ktoś, coś?
 
Dziobo ile ma Twoja mala? I jak ja odstawilas??? Bo ja nie wiem jak tego mojego ssaka ode mnie odczepic.... Jak tak dalej pojdzie to bede miala noworodka i starsza przy cycku! Nie no zartuje, ale jakas splawic ja musze
 
U nas wszystko jest okej, nie ma się czym martwić :) Człowiek rośnie i ma się dobrze, 6.02 prenatalne.
Padam już na twarz dzisiaj, mega radość w gabinecie, super że mi wypada prenatalne i tydzień później wizyta, się napatrze.
 
@Anetapoczatki, smaruj cialo jakas oliwka. Swedzaca skora to znaczy ze sie zaczyna rozciagac , wiec zeby uniknac ewentualnych rozstępów to lepiej sie smarowac. Ja to tak raz na tydzien mam czas dla siebie i pamietam o tym smarowaniu ciała. Pojde na L4 to moze wreszcie zadbam o siebie i domek..
Smaruję,ale niestety mam problem z systematycznoscia:/ kupilam bio oil, a Ty co stosujesz?
 
reklama
A ja się zastanawiam jak tu umawiać termin prenatalnego - wg OM czy wg USG i jak wg usg to którego? [emoji23] wczoraj dzidzia u doktorki tylko dwa dni młodsza... wiec mogłabym umawiać sie wg OM - na polowe lutego :/ ale nie chce tez isc za wcześnie. Kolejna wizyte mam dopiero 08.02 wiec juz późno by po niej umawiać sie na prenatalne bo na bank juz nie będzie terminów. No mam zagwozdke dziewczyny.
 
Do góry