reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Paulina94 a bylas na tym filimie??? Jak wrazenia??? Ciesze sie z wszystkimi z udanych wizyt super dziewczynki, tak trzymac i powodzenia na kolejnych
 
reklama
Hej. Gratuluję udanych wizyt dziewczyny :) super!

Co do wymiotow i mdłości: w pierwszej ciąży zaczęły się gdzieś w 6 tygodniu i skończyły po porodzie. W drugim trymestrze doszła zgaga. Jechałam do szpitala z kartonem mleka :D

Teraz ciąża jest dla mnie o wiele, wiele laskawsza :)
Też jestem za prywatnym ;)
 
Gratuluje dziewczyny wizyt! ❤️ Piękne zdjęcia :)
Luxuorius bardzo współczuje, trzymam kciuki, żeby się udało za 2 miesiące. Ściskam ❤️
Cały czas Was czytam ale mam mało czasu, żeby odpisać :( W następny weekend mam 6 egzaminów na studiach i strasznie dużo materiału do ogarnięcia. W ten wtorek czekają mnie prenatalne w klinice w Gd. :o Trochę się cykam ale patrząc na mój wiek (22) powinno być wszystko git.
Teraz siedzę i zastanawiam się co zjeść.:p Chodzą za mną trochę frytki :D
 
Paulina94 a bylas na tym filimie??? Jak wrazenia??? Ciesze sie z wszystkimi z udanych wizyt super dziewczynki, tak trzymac i powodzenia na kolejnych
Nie byłam dziś, a jutro nie wiem czy pojadę bo ja mam bilety a nie ma opcji rezerwacji, a zostały pojedyncze miejsca więc nie wiem jak to będzie :/ a był ktoś z was na Underdog?
 
@Luxuorius bardzo, ale to bardzo mi przykro niestety wiem co czujesz :( trzymam kciuki żeby za chwilę się udało i żebyś tu chwaliła się pięknym brzdącem ! Aczkolwiek uważam, że jednak teraz potrzebny jest dobry lekarz i badania żeby nie było powtórki z sytuacji !
 
Chcialabym cos napisac, ale dopadla mnie taka niemoc, ze az wstyd isc sie teraz polozyc spac, a najchetniej bym to zrobila.
 
Mam chwilę żeby się odezwać :) dr stwierdził, że wszystko w porządku :) przyziernosc 1,2; kość nosowa widoczna, przepływy w porządku, serce bije, dużo tych rzeczy mi wymieniał, ale z tego stresu nie pamiętam, maluch ma 5,26 cm :) niestety nie było widać kto tam mieszka więc pozostaje nam czekać :)

Jak dla mnie to to dziewuszka :) :)
 
reklama
Ja ciesze sie po wizytach waszych. Dobre wiesci. Super.

Tez jestem za tym pritawnym forum. Ale.ktos musi sie tego podjąć, zeby to ogarnąć. Kto? Martusia? :D
 
Do góry