reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

@martoosia04 4 trzeba napisać do administracji i dać listę osób, stąd ten pomysł z listą terminów, bo tak chyba najłatwiej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
paulina1994 cieszę się że wszystko z dzidzia jest dobrze :) a w którym tygodniu zaczęły się wam mdłości/wymioty i jak długo trwały? :)
U mnie są lepsze i gorsze dni. Czasani zdarza mi się zwymiotowac, ale ogolnie bardzo rzadko. Średnio raz w tygodniu mam gorszy dzień, a w pozostałe w ogóle nie czuje, że jestem w ciąży. No poza gigantycznym zmęczeniem [emoji39]
 
Gratuluję ! Bardzo się cieszę że takie dobre wieści i jakie piękne Dzidziusie!
Ja też jestem za zamkniętym !;)
Dzisiaj u mnie 11 tydzień i 3 dzień. Do 5 lutego jeszcze tyle czasu!!:(Niedobrze mi tylko jak nie zjem i zmeczona dalej ale -zeby nie zapeszac- powoli wchodzę chyba w ten "lepszy" czas.
A brzuch już dosyć duży! To moja pierwsza ciąża i aż jestem w szoku! Dzisiaj swedzi mnie trochę skóra na brzuchu... normalnie szok! Ale jak na razie się cieszę bo jak rośnie to chyba wszystko ok? Nerwy mnie zjedzą! A jak Wasze brzuszki?
 
Tam pewnie nie da się wrzucić tak anonimowo prawda ? :) A jakoś tak nie chce na razie dzielić się newsem bo gdybym na kogoś się tam natknęła ;) a bądź co bądź jak już ty mówisz, że chłopak to chyba muszę ci zaufać kto się zna lepiej na płci jak nie Ty :p

Kochana tu jest na forum kilka dziewczyn które sie znają na nubach bardziej niż ja - Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)
Link do: Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)
Wklej tu swoje foto na pewno się któraś wypowie. ;)
 
@Anetapoczatki, smaruj cialo jakas oliwka. Swedzaca skora to znaczy ze sie zaczyna rozciagac , wiec zeby uniknac ewentualnych rozstępów to lepiej sie smarowac. Ja to tak raz na tydzien mam czas dla siebie i pamietam o tym smarowaniu ciała. Pojde na L4 to moze wreszcie zadbam o siebie i domek..
 
Gratuluję ! Bardzo się cieszę że takie dobre wieści i jakie piękne Dzidziusie!
Ja też jestem za zamkniętym !;)
Dzisiaj u mnie 11 tydzień i 3 dzień. Do 5 lutego jeszcze tyle czasu!!:(Niedobrze mi tylko jak nie zjem i zmeczona dalej ale -zeby nie zapeszac- powoli wchodzę chyba w ten "lepszy" czas.
A brzuch już dosyć duży! To moja pierwsza ciąża i aż jestem w szoku! Dzisiaj swedzi mnie trochę skóra na brzuchu... normalnie szok! Ale jak na razie się cieszę bo jak rośnie to chyba wszystko ok? Nerwy mnie zjedzą! A jak Wasze brzuszki?

Ja mam podobnie mam mdłości i robi mi się nie dobrze tylko jak nie zjem. A po moim brzuszku raczej mało jeszcze widać, ale za to piersi urosly o rozmiar i bolą, swędzą ..
 
reklama
Do góry