reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Hej Dziewczyny [emoji6] Od rana nadrabiałam Wasze posty. Niestety przy moim brzdącu trwa to z wieloma przerwami [emoji39] Narobiłyście mi smaka na kopytka (sama nigdy nie robiłam ale mojej mamy zawsze uwielbiałam z cukrem i masełkiem).
Ja jestem z Małopolski. Też zastanawiamy się z mężem nad wakacjami ale może być ciężko bo rozpoczęliśmy w listopadzie budowę i kasa ucieka, bo na razie staramy się nie brać kredytu ale zobaczymy jak pójdzie [emoji846] Ja biorę Prenatal Uno, w pierwszej ciąży też brałam i wszystko było w porządku więc nie zmianiam [emoji846]
 
reklama
To u mnie właśnie te kluski ziemniaczane je się z białym serem i kiełbaską smażoną.

Ja nie wiem co dzisiaj wrzucić na ruszt. Póki co, obiadu brak.

Ja narazie biorę tylko folik. Żadnych witamin póki co nie łykam. Na następnej wizycie zapytam lekarza. Choć boję się, bo witaminy potęgują mdłości. Ale może do tego czasu dojdę do ładu z moim żołądkiem..
 
Hej Dziewczyny [emoji6] Od rana nadrabiałam Wasze posty. Niestety przy moim brzdącu trwa to z wieloma przerwami [emoji39] Narobiłyście mi smaka na kopytka (sama nigdy nie robiłam ale mojej mamy zawsze uwielbiałam z cukrem i masełkiem).
Ja jestem z Małopolski. Też zastanawiamy się z mężem nad wakacjami ale może być ciężko bo rozpoczęliśmy w listopadzie budowę i kasa ucieka, bo na razie staramy się nie brać kredytu ale zobaczymy jak pójdzie [emoji846] Ja biorę Prenatal Uno, w pierwszej ciąży też brałam i wszystko było w porządku więc nie zmianiam [emoji846]
U nas tez remont trwa w najlepsze wiec tez raczej w tym roku wakacje odpadaja moze w przyszlym roku z maluchem jak wszystko bedzie dobrze albo ewentualnie zima w gory
 
Ta pomidorowa to mogłabym jeść codziennie.. Moja ulubiona zupa :) jak dwa tygodnie temu zrobiłam to zjadłam cały garnek sama tka mi się chcialo że nawet dla męża nic nie zostało jak widział jak się zajadam to już machnął ręką i mówi dokończ heheh
 
reklama
Wiecie na co mam ochote. Na sliwki węgierki. Takie soczyste , lekko kwaskowate , twarde. Zycie bym twraz za nie oddala.

Jejuu całe dwie poprzednie ciąże jadłam śliwki :)


Co do wakacji me dziecko jedzie z babcia :) a my . Jesteśmy na kupnie nieruchomości wiec ani nas nie stać i nie będzie jak i kiedy :) choć jak babcia młoda zabierze to i my skoczymy na jakaś niewielka wycieczkę. W tamtym roku byliśmy SAMI w Grecji . Dziecko było u babci i bardzo się cieszę z tamtych wakacji bo to chyba ostatnie wakacje we 2 były :)
 
Do góry