reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Dziewczyny czy tylko ja tak mam? Mamy jeszcze 3 dni do wizyty... ale mam takie różne obawy :( nic nie czuję, zero dolegliwości, czasem zachcianki co do jedzenia, ale po za tym nic... brzuszek narazie się nie zmienił...a my już 11+5 tc . Czy mam powody do obaw? Martwi mnie to ;/ im bliżej wizyty tym bardziej się boję....

U mnie też dzis 11+5! [emoji106]
Gdyby nie przeziębienie i wieczorny brzuszek to ogolnie bym się w ciąży nie czuła ;)
 
reklama
Wlasnie uslyszalam przed chwilą od niespecjalnie ulubionej przeze mnie koleżanki, że na pewno bede miec dziewczynkę, bo dużo gorzej wyglądam a przeciez wiadomo (!!) że dziewczynki kradna mamusiom urode. No bo syfy mam na czole, oko jakies niewyraźne, włos rozwiany na cztery strony świata a nie jakos specjalnie ułożony.. prorok chyba jakis. Ale poczucie wlasnej wartości o jakies -10. A jeszcze musiala to walnąć dzisiaj, a jak jest dzis Blue Monday :D
Boże ale ludzie są bezczelni. Lepiej się poczuła jak tak powiedziała? :|

Ja też dalej prócz tego że chce mi sie ciągle spać to nie mam innych objawów :)
 
Luxourious nie pekaj. Bedzie wszystko spoko. Jestem 1000 proc pewna. Jestem bardzo ciekawa ile Twoj brzdac ma. Bo mamy termin porodu tem sam, a ja nie bede miala usg do polowy. Ja wlasnie do klusek robie taka zasmazanke z boczku i kielbachy :) Moi rodzice potrafili w to jeszcze slonine wrzucic. Wiem ze niektorzy jedza te kluski z bialym serem???? Ale jakos nie potrafie sobie tego wyobrazic
Wiem, że dużo osób właśnie daje twaróg. Ja nie jadłam w taki sposób. Moje male było ostatnio o 5 dni młodsze.
 
Boże ale ludzie są bezczelni. Lepiej się poczuła jak tak powiedziała? :|

Ja też dalej prócz tego że chce mi sie ciągle spać to nie mam innych objawów :)

Nie wiem czy jej bylo lepiej. Z tym że ja wcale nie czuje się jakaś brzydka przez ciążę. Już widzę że syfy znikają i jest ich duuuzo mniej, włosy przestały wypadać, robią się mocniejsze i błyszczące. Ja się czuję normalnie, nie jakoś brzydko :D
A ze spaniem to faktycznie masakra.. mnie tak łamie popołudniami że walczę żeby nie zaryć nosem w biurko..
 
Hej dziewcyzny nie nadążam z wami czytać tego wszystkiego co wchodzę to mega dużo stron. A ja pochwale sie moją fasoleczką. Za tydzień mam nastepną wizytę także pokaże jak urosła :)
 

Załączniki

  • 49712752_311053016283926_5808492416533004288_n.png
    49712752_311053016283926_5808492416533004288_n.png
    266,4 KB · Wyświetleń: 104
Hej ja dzisiaj na obiadek miałam ryż z kurczakiem w sosie serowym córka robiła . Masakra jak mi to śmierdziało ale zjadłam jakoś bo co powiem dziecku że nie dam rady .
 
reklama
Do góry