reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny jakie planujecie witaminy na drugi trymestr ? Do tej pory biorę Prenatal Uno, ale kolejne opakowanie było by to już Duo, sporo znalazłam tańszych z podobnym składem np. Doppelherz Aktiv Mama Premium, kapsułki, 60 szt., MamaDHA Premium Plus i już sama nie wiem ;)
Po MamaDha bardzo odbijalo mi sie olejem rybim tam jest duuza tego ilosc ,zmienilam na pregna plus i planuje caly czas je brac plus nadrabiam owocami
 
Ja biorę pregne plus i pregne dha. Mi już w 2 miesiącu kazał włączyć kwasy dha do diety. Biorę jeszcze oeparol bo zawiera olej z wiesiołka a ten jest ponoć bogaty w luteine.

Dziś z mężem mamy w planach pierwsze zdjęcia brzuszkowe [emoji3590]wiem wiem że jeszcze nic nie widać oprócz opony, ale jak złożymy w całość kilka zdjęć to będzie efekt [emoji16] czy też macie w planach takie robić np co miesiąc? Oczywiście mamy zamiar robić je sami, aż się tego trochę boje
 
Ja biorę pregne plus i pregne dha. Mi już w 2 miesiącu kazał włączyć kwasy dha do diety. Biorę jeszcze oeparol bo zawiera olej z wiesiołka a ten jest ponoć bogaty w luteine.

Dziś z mężem mamy w planach pierwsze zdjęcia brzuszkowe [emoji3590]wiem wiem że jeszcze nic nie widać oprócz opony, ale jak złożymy w całość kilka zdjęć to będzie efekt [emoji16] czy też macie w planach takie robić np co miesiąc? Oczywiście mamy zamiar robić je sami, aż się tego trochę boje
Fajna pamiątka będzie
 
Co do zdjęć brzuszka to ja robię sobie sama w tej samej bluzce żeby sobie potem porównać ;)
Ja biorę i będę braci mama dha nie zmieniam tabletek.
A co do depresji to nie mam. U mnie inaczej bo półtorej roku wyczekiwalam ciąży nie wierzyłam że się uda także ja to jestem mega szczęśliwa i mogłabym każdemu opowiadać o niej i ogóle :) i lubię wychodzic do ludzi wczoraj nawet namowilam meza po 20 żebyśmy pojechali do znajomych 40 minut drogi od nas bo zaczynali imprezę żeby pogadać sobie z nimi to bez problemu się jechało i nawet o dziwo spać się nie chciało :)
Ktoś napisał że w maju już będzie wielki i że na wycieczkę to ciężko, ja mam nadzieję że taka wielka nie będę jeszcze heeh ale to byłoby ok 22 tygodnia a najlepiej od 20 tyg latać że niby najbezpieczniej ale to też no musze wypytac mego doktorka :)
W ogóle to wczoraj pokazał mi jak działa no spa i jeśliby boli brzuch mamy też te bóle skurczowe to koniecznir brać no spe i się nie zastanawiać. Kazał mi wystawić palec wskazujący i scisnal go i mówi twój palec to jest dzidziuś a moja ręka to jest macica i uważasz że jak macica jest skurczona to do dziecka dochodzą składniki odżywcze? Tlen itp? A ja ze no nie bo się nawet ruszyć nie może! A on do mnie mówi no właśnie. I na tym polega no spa bo powoduje rozkurczenie macicy żeby nie szkodzić dziecku bo jak się kurczy to jak widzisz nie jest dobre. Na prawdę tak fajnie tłumaczy różne rzeczy że siedzimy z mężem jak urzeczeni i słuchamy heeh.
Jeju wypracowanie Wam chyba dziś napisałam :D
 
Witajcie. Ja dziś wpadłam do pracy po ponad tygodniu siedzenia w domu . Jestem tu 35 min i mam dość. A jeszcze 7,5h . W dodatku chyba się odzwyczaiłam i strasznie drażni mnie zapach chloru ( pracuje na basenie ) .... oby do 18 :(
 
reklama
Cześć dziewczyny Dziękuję wszystkim co napisały miłe słowa. Dziewczyny mi się poprzeziębiały a mi ciągle boli brzuch. W nocy nawet jak gwałtowniej się przewrócę. Fajnie Wam że byłyście już u lekarza ja dopiero 13 lutego. Takie kolejki....
 
Do góry