reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Podoba mi się teczka Pregny, ale mój gin dał mi tylko kartę ciąży z MamaDHA i tyle :/ chyba będę musiała sobie sprezentować tą od mamy ginekolog;)
 
Hej dziewczyny, ja dopiero wróciłam do domu po egzaminach, zdychaaam :(:( Zaraz będę Was czytać jak tylko coś zjem. A właśnie, kupiłam melona i czytam w internecie, że nie można w ciąży. Prawda??
 
reklama
No i nadrobiłam zanim zjadłam :D:D Co do kuzynki to wychodzi jutro ale dziecko zostawiają. Zrobili mu wszystkie wyniki i uwaga ma prawidłowe. Wszyscy są w szoku, to chyba cud! Co do wycieczek to ja byłam tylko w Pradze... i Berlinie ale to się nie liczy bo byłam w delegacji 3 miesiące. Mieliśmy w tym roku gdzieś wyskoczyć razem ale nie ma opcji. :(
O melonie naczytałam się w internecie bo teraz zanim coś zjem to odpalam google :p
 
Do góry