reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Nirmalnie bym się pewnie.cieszyła..... Tylko jak byłam w ciąży z najmłodszą do naszej rodziny zagościł alkohol I przemoc. Właśnie wróciłam do pracy I miałam wszystko poukładane żeby uwolnić się cichaczem od tego co nas krzywdził kiedy dołączył przymusowy s... (już od dawna unikałam) I szybko okazało się że ciąża. Dziecko niczemu nie winne, dla mnie są to aniołki które mają prawo żyć to dorośli bywają potworami. Zawsze miałam silny instynkt macierzyński nawet dostałam tabletki na poronienie sle nie potrafiłam... .
 
reklama
Nirmalnie bym się pewnie.cieszyła..... Tylko jak byłam w ciąży z najmłodszą do naszej rodziny zagościł alkohol I przemoc. Właśnie wróciłam do pracy I miałam wszystko poukładane żeby uwolnić się cichaczem od tego co nas krzywdził kiedy dołączył przymusowy s... (już od dawna unikałam) I szybko okazało się że ciąża. Dziecko niczemu nie winne, dla mnie są to aniołki które mają prawo żyć to dorośli bywają potworami. Zawsze miałam silny instynkt macierzyński nawet dostałam tabletki na poronienie sle nie potrafiłam... .

Sytuacja faktycznie nieciekawa :( moze daj się sytuacji rozwinąć. Tak, jak mówisz, dziecko niczemu niewinne.
 
Oj tak rozwija się, gorzej niż kiedykolwiek. Mąż wraca w nocy pijany, w poniedziałek nawet oberwałam. Z nerwów boli mnie bardzo brzuch nogi odbiera. Myślicie że w Domu Samotnej Matki można być szczęśliwym? Jedyna opcja.
 
Cześć dziewczyny. Jestem mamą 3 dzieci synek 11lat I 2 córki 5 lat I 14 mies. Fajnie jest czytać jakie jesteście szczęśliwe. Też jestem w ciąży termin 19sierpień. Tylko u mnie może to nie jest najszczęślwsza wiadomość raczej cios poniżej pasa. Zarejestrowałam się żeby może zacząć siė cieszyć choć chce się ryczeć.....

Kochana, będzie dobrze. Nie płacz. Nic w naszym życiu nie dzieje się przez przypadek :) NIC!
 
Cześć dziewczyny. Jestem mamą 3 dzieci synek 11lat I 2 córki 5 lat I 14 mies. Fajnie jest czytać jakie jesteście szczęśliwe. Też jestem w ciąży termin 19sierpień. Tylko u mnie może to nie jest najszczęślwsza wiadomość raczej cios poniżej pasa. Zarejestrowałam się żeby może zacząć siė cieszyć choć chce się ryczeć.....
Tak, tak. Zglaszam sie :)
U mnie podobnie corka 11 lat, 3 lata i syn 6 mies... rowny rok i miesiac po jego narodzwniu mam termin. Tez plakac sie chcialo, do tego stopnia, ze na zabieg bylam zapisana, ale jakos to przelknelam. U mnie o tyle patowa sytuacja, ze jestem po porodach CC i moja ciaza jest bardzo wysokiego ryzyka. Sama sie jeszcze z tej ciazy nie ciesze, wpadka roku. Na codzien (moze to glupio zabrzmi), ale nawet zapominam o niej. Teraz tylko mam w planach szczesliwie donosic do 37 tyg, reszta sie jakos ulozy.
 
Oj tak rozwija się, gorzej niż kiedykolwiek. Mąż wraca w nocy pijany, w poniedziałek nawet oberwałam. Z nerwów boli mnie bardzo brzuch nogi odbiera. Myślicie że w Domu Samotnej Matki można być szczęśliwym? Jedyna opcja.
Moja przyjaciolka pracuje w takim domu jako psycholog. Bywaja tam ciezkie przypadki, ale i matki takie jak Ty pokrzywdzone przez los. Pomocy dostaja duzo. A mozna wiedziec skad jestes?
 
Oj tak rozwija się, gorzej niż kiedykolwiek. Mąż wraca w nocy pijany, w poniedziałek nawet oberwałam. Z nerwów boli mnie bardzo brzuch nogi odbiera. Myślicie że w Domu Samotnej Matki można być szczęśliwym? Jedyna opcja.
Będziesz tam szczęśliwsza niż przy facecie, który cię katuje i nie szanuje!
Zaznasz tam spokoju psychicznego, fizycznie odpoczniesz i będziesz mogła znów ułożyć sobie życie. Uciekaj póki dzieci nie skatował..
 
reklama
Wreszcie jem drugie śniadanie. Owsianka bananowa na mleku z orzechami i gorzką czekoladą. Pyyyycha, polecam dziewczyny. :> Gorzka czekolada nawet do koktajli owocowych dobra.
 
Do góry