reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Klaolia fajnie, że już w domku jesteście.
Martusia trzymam kciukasy za wizytę.
Ja farbuję włosy u fryzjera, w tej ciąży też już farbowałam, wiedział, że jestem w ciąży i mój fryzjer jest takim człowiekiem, że gdyby wiedział, że farba szkodzi dziecku, to by mnie wygonił.
Paznokcie też maluję hybrydami, zresztą tyle kobiet będąc w ciąży maluje.. Do mnie przychodziły ciężarne koleżanki na paznokcie i urodziły zdrowe dzieciaczki.
 
Troche Chałupka ogarnięta. Zmywarka chodzi, dzieci najedzone. Pozostaje przetrwać do obiadu i do czasu kiedy wróci M. z pracy [emoji23]
Jeny ja nie mam siły na ogarnianie.

Moje laski wstaly i cisza o śniadaniu.. Jakby w ogóle głodne nie były.. Coś czuję, że specjalne zaproszenie będę musiała wysłać.
 
Kolejne nowe mamy, szok :) :) witajcie :)

Co do malowania włosów i hybryd to mozna spokojnie ja przecież jak się dowiedziałam o ciąży to odwołałam fryzjera wyglądam teraz jak strach na wróble z odrostami hahha i będąc na pierwszej wizycie u lekarza to powiedział do mnie ze mogę malować włosy chodzić do kosmetyczki że mam dbać bo się ie bo mam być piękna i seksowna to był najlepszy tekst hehe także czekam już na moją wizytę i 13 lutego w końcu mam fryzjera :) a 11 idę dorobić rzęsy także jak dbać to dbać :D!
 
Troche Chałupka ogarnięta. Zmywarka chodzi, dzieci najedzone. Pozostaje przetrwać do obiadu i do czasu kiedy wróci M. z pracy [emoji23]
Tomek śpi po nocce a mały ma drzemke. Podłoga umyta. Naczynia idę pomyc do końca. Nie robię obiadu. Ja i tak mało co jem przez mdłości a Tomkowi rozmrozilam grochowke i zrobię domowe frytki
 
Cześć dziewczyny. Jestem mamą 3 dzieci synek 11lat I 2 córki 5 lat I 14 mies. Fajnie jest czytać jakie jesteście szczęśliwe. Też jestem w ciąży termin 19sierpień. Tylko u mnie może to nie jest najszczęślwsza wiadomość raczej cios poniżej pasa. Zarejestrowałam się żeby może zacząć siė cieszyć choć chce się ryczeć.....
 
Cześć dziewczyny. Jestem mamą 3 dzieci synek 11lat I 2 córki 5 lat I 14 mies. Fajnie jest czytać jakie jesteście szczęśliwe. Też jestem w ciąży termin 19sierpień. Tylko u mnie może to nie jest najszczęślwsza wiadomość raczej cios poniżej pasa. Zarejestrowałam się żeby może zacząć siė cieszyć choć chce się ryczeć.....

Teraz tak na to patrzysz. Z czasem pewnie pokochasz te fasolke :* mam nadzieje, że złe myśli uciekną i będziesz się ciąża juz cieszyła razem z nami.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jestem mamą 3 dzieci synek 11lat I 2 córki 5 lat I 14 mies. Fajnie jest czytać jakie jesteście szczęśliwe. Też jestem w ciąży termin 19sierpień. Tylko u mnie może to nie jest najszczęślwsza wiadomość raczej cios poniżej pasa. Zarejestrowałam się żeby może zacząć siė cieszyć choć chce się ryczeć.....
Kochana rozumiem Cie, choc ja mam jedno dziecko to jak zaliczylam wpadke we wrzesniu to wylam...dwa dni pozniej gdy zaczelam sie cieszyc z ciazy to poronilam :( stwierdzilismy, ze co ma byc to bedzie i w listopadzie zaszlam. Zobaczysz fasolke na usg to zobaczysz, ze bedziesz sie cieszyc.
 
Do góry