reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Alexa dobrze, że wszystko w porządku. Ta Twoja historia z poronieniem dzień po wizycie w 11tc mnie przerazila.

Dziewczyny, które miały już prenatalne, czy lekarz wtedy też bada pacjentkę ginekologicznie?
A i jeszcze jedno, czy Wam to badanie robił lekarz, który prowadzi Wam ciążę?
Ja jadę na to badanie do Torunia, bo u mnie nie robią bezpłatnie nawet kobietom po 35rż. Tam w centrum medycznym mają lekarzy specjalistów, którzy się tymi badaniami zajmują.
 
reklama
@Alexa1905 świetne wieści
@martoosia04 współczuje ci bardzo . U mnie ( odpukać ) tylko i aż mdlosci męczą ale już chyba coraz lepiej jest.

Co do lekarza mój bierze od cytologi opłatę , ale czytając was bierze zdecydowanie mniej za wizytę :)

Czy tylko ja powoli myśle nad zakupami ?
Oj nie Kochana ja też myślę. Przedwczoraj siedziałam całe popołudnie i przeglądałam wózki. Nawet już mam w głowie modele, które by mi odpowiadały..
 
Jeju Dziewczyny! Nie dam rady odpisać każdej, bo Wyszloby sporo postów. Bardzo Wam dziękuję za wsparcie - wzruszyłam się. Bardzo się cieszę, ze tu trafiłam, do kobiet z taką olbrzymią empatia i zrozumieniem. Dużo prościej przejść przez te leki z Wami. Mam nadzieję, że uda nam się utrzymać ten kontakt nawet po sierpniu. Jesteście niesamowite! ❤
 
Uwielbiam ruskie i też teraz będą za mną chodzić :p tylko żeby nie trzeba było lepic haha
Ja też bym już najchętniej wszystko zaczęła kupować ale jakaś mam blokadę że jeszcze za wcześnie
 
Ktoś się pytał o prenatalne. Na prenatalnych robi się tylko USG (chyba że to akurat Twoj lekarz wykonuje podczas wizyty). Już zazwyczaj jest przez powłoki brzuszne chyba że czegos nie widać dokładnie i lekarz musi wtedy dokończyć badanie dopochwowo. Badania ginekologicznego nie ma. Zebranie wywiadu z pacjentka + conajmniej 40 minut jeżdżenia głowica po brzuchu i na koniec dokładny opis ze zdjęciami bobaska [emoji106]
 
Ja czekam do momentu aż będę znała płeć. Wtedy już konkretnie wezmę się do roboty.
Nie mogę doczekać się szykowania pokoju dla maleństwa, uwielbiam remonty, przestawianie mebli, malowanie ścian.. Podgladam różne aranżacje takich pokoikow, no cudne są.
 
reklama
Ktoś się pytał o prenatalne. Na prenatalnych robi się tylko USG (chyba że to akurat Twoj lekarz wykonuje podczas wizyty). Już zazwyczaj jest przez powłoki brzuszne chyba że czegos nie widać dokładnie i lekarz musi wtedy dokończyć badanie dopochwowo. Badania ginekologicznego nie ma. Zebranie wywiadu z pacjentka + conajmniej 40 minut jeżdżenia głowica po brzuchu i na koniec dokładny opis ze zdjęciami bobaska [emoji106]
To ja pytałam. Dzięki za odpowiedź [emoji8]
 
Do góry