reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Cześć Dziewczyny. Byłam na kontroli u mojego lekarza. Wszystko w porządku. Po "kolorowym" sluzie nie ma śladu... ufff- jaka ulga na sercu. Nie mogłam spać całą noc.
Co do lekarzy mój dzisiaj nic nie wziął za te wizytę.
Miłego dnia dziewczyny:)

Na szczescue kochana!!! Tak sobie do serca wzielam te Twoje brudzenie, ze.mi sie snilo se krwawie rodze i jade.na Ip. Super ze wszystko dpbtze
 
Hejka! Ja niedawno wstałam, wczoraj oglądałam do północy film i dziś się zwlec z łóżka nie mogłam. Wstałam taka głodna.. [emoji33]

Martusia współczuję przytulanek z WC. Ja nienawidzę oddawać i toczyłam bój sama ze sobą, zanim założyłam opaski. Zdaję sobie jednak sprawę, że to jest w niektórych momentach nie do powstrzymania.

Mój były ginekolog zawsze brał dodatkowe pieniądze za cytologię. U obecnego nie robiłam, więc nie wiem.

Muszę sobie pazury zrobić, bo nie lubię dużych odrostów, ale brak weny i chęci.. Swoją drogą to moje ostatnie miesiące z długimi, później bliżej rozpakowania będzie trzeba skrócić. [emoji849]
 
A mi zwykła hybryda na paznokciach nie chce się trzymać. Chwila moment i robi się miękka i odpada. Ostatnio jak sobie zrobiłam, to kilka godzin i odpadł mi paznokieć :/
@Kattrina sama sobie robisz pazurki?
 
@Alexa1905 świetne wieści
@martoosia04 współczuje ci bardzo . U mnie ( odpukać ) tylko i aż mdlosci męczą ale już chyba coraz lepiej jest.

Co do lekarza mój bierze od cytologi opłatę , ale czytając was bierze zdecydowanie mniej za wizytę :)

Czy tylko ja powoli myśle nad zakupami ?
 
reklama
Hejka! Ja niedawno wstałam, wczoraj oglądałam do północy film i dziś się zwlec z łóżka nie mogłam. Wstałam taka głodna.. [emoji33]

Martusia współczuję przytulanek z WC. Ja nienawidzę oddawać i toczyłam bój sama ze sobą, zanim założyłam opaski. Zdaję sobie jednak sprawę, że to jest w niektórych momentach nie do powstrzymania.

Mój były ginekolog zawsze brał dodatkowe pieniądze za cytologię. U obecnego nie robiłam, więc nie wiem.

Muszę sobie pazury zrobić, bo nie lubię dużych odrostów, ale brak weny i chęci.. Swoją drogą to moje ostatnie miesiące z długimi, później bliżej rozpakowania będzie trzeba skrócić. [emoji849]
Mi bratowa robi i nic mi nie odpada. Może masz taką płytkę po prostu
 
Do góry