reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Oj nie Kochana ja też myślę. Przedwczoraj siedziałam całe popołudnie i przeglądałam wózki. Nawet już mam w głowie modele, które by mi odpowiadały..

Ja mam taki pech bo mam wózek [emoji20] [emoji85][emoji23] kupiliśmy większa spacerówkę a była w zestawie z gondola ...i córka nie zdążyła z niego skorzystać :(
Chyba ze namowie chłopa [emoji1377][emoji1377][emoji1377]
 
reklama
Zakupy.. oj, ja się już rozglądam ale czekam na jakies potwierdzenie czy celowac w róż czy blękit. Bo dla chlopca cos tam bede miec po synku. Zwlaszcza ze te ubranka od 56 do 68 to naprawde sa niezniszczone. Kupilam doslownie kilka nowych sztuk na rozmiar 56 a moj smok po urodzeniu juz w 56 nie wchodzil, trzeba bylo na gwałtu rety wyprawke dokupywac o wieksze rozmiary [emoji23]
 
Cześć dziewczyny! Wczoraj mieliśmy wieczorną wizytę.
8+5 jest dzisiaj
Niby wszystko dobrze z naszą fasolką, ale nie pokoje się bo lekarz znalazł jakiegoś krwiaka. Kiedyś któraś z was pisała,że też ma ale niestety nie mogę tego odszukać a jestem ciekawa jak to teraz u niej wyglada. Od początku ciąży jestem na duphastonie. Brałam tez inne leki bo mieliśmy trochę pod górkę z zajściem w ciąże.
Od wczoraj nie myśle o niczym innym.
 
@Alexa1905 super wieści! Cieszę się że wszystko ok [emoji4]

Ja zakupów już się nie mogę doczekać. Codzienne chodzę po jakiś stronach i przeglądam [emoji85] remont mały też nas czeka. Wprowadziliśmy się co prawda pół roku temu na swoje, ale teraz trzeba będzie się zamienić na pokoje z córką bo ona ma większy [emoji6].

Mnie dzisiaj naszła ochota na ogórkową [emoji23] własne się gotuje. Posprzątam trochę i zaraz po córkę do szkoły.
Dziś drugi dzień na zwolnieniu.
Tyle wolnego [emoji4] w domu chyba będzie błyszczeć jak w pałacu hehe [emoji12]

Miłego dnia.
 
Cześć dziewczyny! Wczoraj mieliśmy wieczorną wizytę.
8+5 jest dzisiaj
Niby wszystko dobrze z naszą fasolką, ale nie pokoje się bo lekarz znalazł jakiegoś krwiaka. Kiedyś któraś z was pisała,że też ma ale niestety nie mogę tego odszukać a jestem ciekawa jak to teraz u niej wyglada. Od początku ciąży jestem na duphastonie. Brałam tez inne leki bo mieliśmy trochę pod górkę z zajściem w ciąże.
Od wczoraj nie myśle o niczym innym.
Ja też mam krwiaka ale kontrolna wizyta dopiero 04.02 więc niestety nie pomogę. Ale jak bierzesz duphaston i będziesz się oszczędzać to duże prawdopodobieństwo że się wchlonie. A co Ci lekarz powiedział?
 
Ja z zakupami czekam na potwierdzenie płci. Owszem, chciałabym coś kupić już, ale po dwóch chłopcach mam tak dużo, że zostaną do dokupienia pierdołki.
 
Ja też mam krwiaka ale kontrolna wizyta dopiero 04.02 więc niestety nie pomogę. Ale jak bierzesz duphaston i będziesz się oszczędzać to duże prawdopodobieństwo że się wchlonie. A co Ci lekarz powiedział?

Dokładnie to samo co napisałaś. Dwa razy dziennie duphaston i oszczędny tryb życia. Na zwolnieniu już jestem wiec dużo odpoczywam. 30.01 mam kolejną wizytę wiec jakoś muszę przeżyć te dwa tyg. Oby było tak jak mówisz.
A ty jak często chodzisz na wizyty? Ja od początku co dwa tyg jestem. Ale tak jak wcześniej pisałam leczyłam się ponad rok wcześniej wiec lekarz pewnie chce kontrolować.
 
Witajcie sierpniowe mamuśki!
Ja też zaliczam się do grona, termin na 22 sierpnia, a dziś zaczynamy 9 tydzień :)
Ale mam do was pytanie, miała któraś z was niedoczynność tarczycy w ciąży? U mnie przed ciąża wszytko okej, a teraz w badaniach do karty ciąży wyszło :(
Biorę euthyrox i 4 lutego czekają mnie badania prenatalne na które dostałam skierowanie, bo lekarz się boi czy z plodem wszystko okej.. Jestem pełna obaw :(
 
Dokładnie to samo co napisałaś. Dwa razy dziennie duphaston i oszczędny tryb życia. Na zwolnieniu już jestem wiec dużo odpoczywam. 30.01 mam kolejną wizytę wiec jakoś muszę przeżyć te dwa tyg. Oby było tak jak mówisz.
A ty jak często chodzisz na wizyty? Ja od początku co dwa tyg jestem. Ale tak jak wcześniej pisałam leczyłam się ponad rok wcześniej wiec lekarz pewnie chce kontrolować.
Odpoczywaj dużo i trzymam kciuki żeby się wchlonal :) Ja byłam na pierwszej wizycie właśnie ok 8+2 bo po poronieniu nie miałam okresu ok 1,5 roku i nie wiedzieli w którym jestem tygodniu bo tak to tutaj w UK pierwszy trymestr to oni oddają niestety naturze i ja np nie dostałam ani żadnych leków, ani zwolnienia i tak na prawdę co ma być to będzie według nich. Dlatego mam nadzieję że uda się że się wchlonie. I pierwsze usg robią najwcześniej ok 11 tygodnia.
 
reklama
Ciesze sie :) ja mam w poniedzialek kolejne usg
Tak więc teraz ja trzymam kciuki:)

Co do zakupów-ojj.. tez bym już chciała zacząć kompletować wyprawkę, mam ten rarytas, ze 1, roku temu oddałam wszystko po córci, nie mam nic więc będę zaczynać od zera.

Ja dzisiaj zapiekana na obiad, a na jutro chyba ogórkowa i do tego racuszki, coś za mną chodzą :)
 
Do góry