reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Zaraz posprawdzam polecane przez was aplikacje . Dzięki.
No wlasnie ja tez staram sie jesc reguralnie i w mniejszych porcjach , bo jak sie najadam to potem mnie muli.
Aneczka ja nie powiedzialam pracowdawcy. Mimo, ze maam uciazliwa prace i duzo jeżdżę, to chce utzrymac tajemnice do nowego roku. A potem chce isc od razu na l4. Zreszta my o ciazy , nie powiedzielismy jeszcze nikomu. Jak wszytsko bedzie ok na wizycie 20.12 to rodzicom i reszcie rodziny powiemy w wigilie :)a wy juz mowiliscie rodzinie?
 
reklama
Ja również korzystam z aplikacji ciąża+ i jak narazie bardzo mi odpowiada. U mnie dzisiaj jakoś słabo, bolą mnie mięśnie, zgaga mnie męczy (faktem jest to że pojadłam pomidorów z cebulką :rolleyes2:). Weekend miałam aktywny i dzisiaj wycieczka z dzieciakami. Nie wiem czy Wy też tak macie, ale ja mam wrażenie ciągłego wzdęcia brzucha, uciążliwe to jest i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Dodam, że jakoś mocno się nie objadam i staram się jeść zdrowo i regularnie.
Teraz z innej beczki. Pracujecie czy już jesteście na zwolnieniu lekarskim? Jak zareagował wasz pracodawca, na wspaniałe nowiny? ;-) ;) Moi jeszcze nie wiedzą, ale w najbliższym czasie będę musiała podjąć ten temat. Moja ginekolog już na pierwszej wizycie przekonywała mnie do zwolnienia.
Mnie tez mecza wzdecia... I zaparcia...
Moj pracodawca sie dowie na swieta.
 
Ja również korzystam z aplikacji ciąża+ i jak narazie bardzo mi odpowiada. U mnie dzisiaj jakoś słabo, bolą mnie mięśnie, zgaga mnie męczy (faktem jest to że pojadłam pomidorów z cebulką :rolleyes2:). Weekend miałam aktywny i dzisiaj wycieczka z dzieciakami. Nie wiem czy Wy też tak macie, ale ja mam wrażenie ciągłego wzdęcia brzucha, uciążliwe to jest i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Dodam, że jakoś mocno się nie objadam i staram się jeść zdrowo i regularnie.
Teraz z innej beczki. Pracujecie czy już jesteście na zwolnieniu lekarskim? Jak zareagował wasz pracodawca, na wspaniałe nowiny? ;-) ;) Moi jeszcze nie wiedzą, ale w najbliższym czasie będę musiała podjąć ten temat. Moja ginekolog już na pierwszej wizycie przekonywała mnie do zwolnienia.
U mnie bezpośredni przełożony wie, ale mamy dobry kontakt i uprzedzałam już we wrześniu, że może tak się zdarzyć, także nie było zaskoczenia. Zaraz po dostarczeniu zaświadczenia, czyli pewnie od stycznia mają mnie odsunąć od bezpośredniej obsługi klienta, bo klientów z racji specyfiki zawodu mamy różnych... Ogólnie pracę mam biurową, tylko ci ludzie, więc jeśli zamierzają mnie odsunąć od obsługi, to pracować zamierzam jak najdłużej, jeśli tylko wszystko będzie ok, to nawet do maja / czerwca...
 
Ja używam preglife i hi mommy ale hi mommy wydaje mi się fajniejsza bo codziennie informuje co się zmienia w dziecku, jak kobieta może się czuć itp. A w preglife co tydzień coś tam napiszą ale jakoś nie przypadła mi do gustu a wcześniej wyskakiwala mi na fb że taka super hmm no dla mnie średnia.

Co do pracy ja narazie na urlopie ale po urlopie czyli za tydzień zamierzam poinformować kierownika także jeszcze trochę.
 
Je jeszcze chwile popracuje i jak znajdą zastępstwo to pójdę na zwolnienie dla bezpieczeństwa.
Jakie witaminy przyjmujecie i czy oprócz witamin coś jeszcze łykacie?
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 25 kg :dry:
Poruszyłam ten temat na pierwszej wizycie i lekarz powiedział, że witaminy mogą wpływać na taki przyrost wagi, dlatego tym razem spróbuję pobrać je do końca pierwszego trymestru, a potem zaproponowała soki. Bardzo sie boję, że i tym razem tyle przytyje.
 
Je jeszcze chwile popracuje i jak znajdą zastępstwo to pójdę na zwolnienie dla bezpieczeństwa.
Jakie witaminy przyjmujecie i czy oprócz witamin coś jeszcze łykacie?
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 25 kg :dry:
Poruszyłam ten temat na pierwszej wizycie i lekarz powiedział, że witaminy mogą wpływać na taki przyrost wagi, dlatego tym razem spróbuję pobrać je do końca pierwszego trymestru, a potem zaproponowała soki. Bardzo sie boję, że i tym razem tyle przytyje.
Ja przytyłam w pierwszej 30kg. I zrzuciłam zanim młody skończył pół roku [emoji16]
 
reklama
Do góry