reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Ja mam rogala i mi też bardzo pomaga ale na ból żeber to nic niestety. Budzę co 30 minut i muszę zmienić bok, tak boli. Co do trzymania między nogami to spróbuj ułożyć tak, żeby całe udo aż do kolana było podparte, mi to pomaga.
Mnie żebra nie bolą ale biodra, ramię na ktorym śpię, czasem łokieć. Też śpię na rogalu i bardzo go sobie chwalę- bez niego byłoby kiepsko. Ja właśnie tak ukladam żeby udo było całe podparte.
 
Ja też kręcę się po łóżku w nocy. Zasypiam na lewym boku, a potem budzę się między 3 a 4 i nie mogę dalej spać. Potem przekręcam się na prawy bok i potem na lewy i tak w kółko. Zasypiam gdzieś po godzinie. Mam poduszke w ksztalcie takiego dużego bumerangu, ale nie sprawdza się u mnie. Może jeszcze dam jej szansę :)

A jutro idę się zaszczepić przeciwko krztuścowi!
Skonsultowałam to jeszcze z inną ginekolog, która robiła mi USG 3 trymestru i z internistą. Wszyscy byli jak najbardziej za.
W piątek internista wydał mi receptę, wykupiłam szczepionkę i jutro jeszcze raz idę na wizytę u internisty, żeby mnie zbadal i stwierdzil, że nie jestem przeziębiona, a potem szczepienie.
 
Ja też kręcę się po łóżku w nocy. Zasypiam na lewym boku, a potem budzę się między 3 a 4 i nie mogę dalej spać. Potem przekręcam się na prawy bok i potem na lewy i tak w kółko. Zasypiam gdzieś po godzinie. Mam poduszke w ksztalcie takiego dużego bumerangu, ale nie sprawdza się u mnie. Może jeszcze dam jej szansę :)

A jutro idę się zaszczepić przeciwko krztuścowi!
Skonsultowałam to jeszcze z inną ginekolog, która robiła mi USG 3 trymestru i z internistą. Wszyscy byli jak najbardziej za.
W piątek internista wydał mi receptę, wykupiłam szczepionkę i jutro jeszcze raz idę na wizytę u internisty, żeby mnie zbadal i stwierdzil, że nie jestem przeziębiona, a potem szczepienie.
Ja już się zaszczepiłam! Weszłam do lekarza, któremu powiedziałam co i jak... I od razu stwierdził, że to bardzo dobra decyzja i on również to zaleca kobietom w ciąży!
 
Mnie tez bolą biodra i czasem żebra ... co do spania to pół nocy się kręcę z boku na bok potem w dzień jestem jakby mnie ktoś przywalił młotkiem w głowę ... umówię się do fizjoterapeuty w tym tygodniu może to coś da i poprawi jakoś moja jakość snu bo później jestem nie do wytrzymania ... nie mogę się skupić cały dzień zaniedbuje obowiązki ( pomimo ze jestem na l4 to muszę nie raz pracować - takie uroki rodzinnej firmy ). Ciężko już tez powoli się prowadzi samochód w dalsza drogę już nie pojadę bo tez mam obawy po 1 to zmęczenie po 2 pogoda i brzuch przeszkadza.
 
reklama
Ja też kręcę się po łóżku w nocy. Zasypiam na lewym boku, a potem budzę się między 3 a 4 i nie mogę dalej spać. Potem przekręcam się na prawy bok i potem na lewy i tak w kółko. Zasypiam gdzieś po godzinie. Mam poduszke w ksztalcie takiego dużego bumerangu, ale nie sprawdza się u mnie. Może jeszcze dam jej szansę :)

A jutro idę się zaszczepić przeciwko krztuścowi!
Skonsultowałam to jeszcze z inną ginekolog, która robiła mi USG 3 trymestru i z internistą. Wszyscy byli jak najbardziej za.
W piątek internista wydał mi receptę, wykupiłam szczepionkę i jutro jeszcze raz idę na wizytę u internisty, żeby mnie zbadal i stwierdzil, że nie jestem przeziębiona, a potem szczepienie.
Tez planuje się zaszczepić mam już receptę muszę wykupić.
 
Do góry