reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

I masz z pierwszej ciąży synka czy córeczkę?? Bo u mnie na obiad surówka z kiszonej kapusty to podstawa [emoji23][emoji23] i nie wiem czemu tez jabłka bardzo mi smakują co malo kiedy jabłka jadłam... Może to jest jakiś trop na płeć? [emoji6]

Mówią, że na kwaśne to chłopak [emoji170]
 
reklama
A my możemy chodzić na basen? Nie ma żadnych przeciwwskazań dla kobiet w ciąży? Woda chlorowana nam niegroźna?
 
Wczoraj robilyscie smaka "duszkami" to ja Wam dziś nadrobię goframi ze śmietana mojej roboty [emoji39]
 
reklama
O czyli jest szansa, że to minie!
A czy konsultowałaś to może z lekarzem? Wiesz skąd to się bierze, od czego zależy?
Bo się zastanawiam, czy to tak już jest, czy to może ja coś zrobiłam, że to wywołałam?

Jeszcze nie miałam okazji rozmawiać o tym z lekarzem ale mam zamiar zapytać na następnej wizycie. Moim zdaniem zbyt wiele wpływa się na to nie ma. Czytałam, że problemy ze spojeniem łonowym w ciąży są niestety powszechne. Z tym, ze przeważnie to się pojawia pod koniec ciąży a u mnie już tak szybko... I chyba warto wzbogacić dietę w produkty sprzyjajacę chrząstkom.
Pewnie, że taping to super sprawa, tylko niestety nie można przesadzać, bo rozleniwiają mięśnie, tak samo jak i pas odciążający. A słabe mięśnie nie stabilizują kręgosłupa i pojawia się ból i mamy takie zamknięte koło.
Kochana jak tylko będziesz miała zielone światło od fizjoterapeuty biegusiem na basen. Nie musisz super technicznie pływać, a byś tylko nie bała się wody. Decha na piersi albo za głową i na plecach pływaj.
To oczywiście rada dla twojego przypadku, ale polecam każdej z nas[emoji6]

Widze, że już padło to pytanie bo też jestem ciekawa. Czyli basen w ciąży nie odpada? Tylko właśnie trochę strach przed infekcjami.
 
Do góry