reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Moja siostra miala podobnie [emoji23][emoji23] cala ciążę byla majka. Siostra niby szczęśliwa bo już chlopca w domu miala A tu po porodzie polozna- gratulacje ma Pani pięknego synka [emoji23][emoji23] i tez Kuba. I się śmiejemy do dzisiaj ze majka ma jajka [emoji14] A ona cały czas mowila ze jakoś nie wierzy w to że ma córkę i nie pozwoliła mi nic kupować poki dziecka na oczy nie zobaczy
"Majka ma jajka" [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Ciekawe która z nas tu ma lekarza ktory zawsze jest [emoji37][emoji37] przecież oni też mają życie prywatne i mogą mieć wolne od pracy A nie 24h badają kobiety.
Bardzo głupi i nie na miejscu ten tekst [emoji852]
Ja mam takiego co ma gabinet 24h...;) Sam mówi że zarabia na tym ładne pieniądze hehe
 
Noo właśnie mi takie babeczka nakleiła, zdjęłam wczoraj bo się odklejały, więc faktycznie może to przez to, że zdjęłam... to się czem prędzej zapiszę znowu...
Jeju już jak stara babcia, chodzę jak kaczka i ciągle tylko do lekarzy... :p
Pewnie, że taping to super sprawa, tylko niestety nie można przesadzać, bo rozleniwiają mięśnie, tak samo jak i pas odciążający. A słabe mięśnie nie stabilizują kręgosłupa i pojawia się ból i mamy takie zamknięte koło.
Kochana jak tylko będziesz miała zielone światło od fizjoterapeuty biegusiem na basen. Nie musisz super technicznie pływać, a byś tylko nie bała się wody. Decha na piersi albo za głową i na plecach pływaj.
To oczywiście rada dla twojego przypadku, ale polecam każdej z nas[emoji6]
 
Moja siostra miala podobnie [emoji23][emoji23] cala ciążę byla majka. Siostra niby szczęśliwa bo już chlopca w domu miala A tu po porodzie polozna- gratulacje ma Pani pięknego synka [emoji23][emoji23] i tez Kuba. I się śmiejemy do dzisiaj ze majka ma jajka [emoji14] A ona cały czas mowila ze jakoś nie wierzy w to że ma córkę i nie pozwoliła mi nic kupować poki dziecka na oczy nie zobaczy
No to już niezłe jaja [emoji23]
 
Pewnie, że taping to super sprawa, tylko niestety nie można przesadzać, bo rozleniwiają mięśnie, tak samo jak i pas odciążający. A słabe mięśnie nie stabilizują kręgosłupa i pojawia się ból i mamy takie zamknięte koło.
Kochana jak tylko będziesz miała zielone światło od fizjoterapeuty biegusiem na basen. Nie musisz super technicznie pływać, a byś tylko nie bała się wody. Decha na piersi albo za głową i na plecach pływaj.
To oczywiście rada dla twojego przypadku, ale polecam każdej z nas[emoji6]
Wezmę sobie do serca!
 
Wezmę sobie do serca!
Z tym że jeżeli są problemy z kręgosłupem nie można pływać żabka!!! To tak na marginesie:) ale basen super sprawa na kręgosłup hehe. Ja mam często rwę kulszowa a do tego staw biodrowo-krzyzowy ledwo zipie wiec nie wiem jak ogarnę ciążowy brzuch :(
 
I masz z pierwszej ciąży synka czy córeczkę?? Bo u mnie na obiad surówka z kiszonej kapusty to podstawa [emoji23][emoji23] i nie wiem czemu tez jabłka bardzo mi smakują co malo kiedy jabłka jadłam... Może to jest jakiś trop na płeć? [emoji6]
Jabłka u mnie też pychotka teraz a normalnie nie lubię i nie toleruje jabłek
 
reklama
Z tym że jeżeli są problemy z kręgosłupem nie można pływać żabka!!! To tak na marginesie:) ale basen super sprawa na kręgosłup hehe. Ja mam często rwę kulszowa a do tego staw biodrowo-krzyzowy ledwo zipie wiec nie wiem jak ogarnę ciążowy brzuch :(
Nie można żabką? :-O to ja ni umim inaczej :-D
 
Do góry