reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
U mnie też ochoty brak, ale ja przez te wzdęcia i gazy wieczorne to nawet sobie nie wyobrażam. Jest mi mega ciężko jak się kładę i marzę tylko o tym, żeby zasnąć.
 
Dziękuję. Aaaa I zapomniałam o najważniejszym, raczej moje przeczucia co do płci się sprawdzą i będzie chłopaka. Jeszcze potwierdzi mi gin dokładnie na następnej wizycie, ale wszystko wskazuje na to, że to jednak synuś
 
Ja miałam opryszczke w 6 tc. Oki ie lekarzy różne. Prywatnie gin przepisał mi Heviran w tabletkach 5 razy na dzień przez 7 dni. Moja prowadząca powiedziała że bardzo dobrze i że więcej dobrego zrobi leczenie niż nieleczenie. Ale opinie lekarzy bardzo różne
Hmmm kurcze ja właśnie strasznie nie chciałam tego heviranu to tkai syf na wątrobę :/:/no ale jak lekarz powie że trzeba to wezmę:/ zobaczymy.. Właśnie się stresuję tym trochę jak miałaś i te tabl myślałam że mi powie że samo przejdzie nic się nie stanie pani się nie przejmuje.. A teraz już nie wiem :

Co do seksu to nie mam takiej chcicy jak przed ciąża że mąż gadał że mam tylko jedno w głowie.. Raczej mi się nie chce niż chce :D hehe wie. Jest tak może raz na tydzień :p i nie boję się i nie stresuje się niczym podczas seksu nic mnie nie boli nie przeszkadza jest jak przed :)
 
Dobra to jak juz piszemy na takie tematy. Ja chyba ochote mam( bo mam sny erotyczne prawie co noc), maz tez by chcial, ale jakos nie mozemy sie zgrac....Bo nim wroci z pracy ochlonie to sie robi pozno pozniej mala srednio spi i tak jakos sie rozchodzi po kosciach. Powiem tak jak ktos ( Topika)ma ochote to do dziela!!! Nic bobasowi nie bedzie a Wy bedziecie mieli odrobine radosci :)
 
reklama
Do góry