reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny na tej kartce od lekarza mam popisane te ceny z diagnostyki ale to chyba nic nie szkodzi nie ? Chyba nie będą się czepiać w innym labo ?

Jak idziesz do innego labu i placisz za swoje badania to i tak wypisuja nowe skierowanie na swoich wzorach do swojego labolatorium albo już w ogole drukują z komputera listę badań, za ktore placisz. Takze mozesz miec nawet kwiatuszki narysowane ;)
Chyba ze masz na nfz to radzę się wstrzymać :D
 
Mój kurdupel podskoczyl o trzy dni i wg usg 12t +2d miał 5,8cm i termin teraz komputerowo wyszedł na 1 sierpień a wcześniej był 4 ale to chyba normalne że dziecię tak rośnie i te terminy skaczą co? :)
 
Mój kurdupel podskoczyl o trzy dni i wg usg 12t +2d miał 5,8cm i termin teraz komputerowo wyszedł na 1 sierpień a wcześniej był 4 ale to chyba normalne że dziecię tak rośnie i te terminy skaczą co? :)
Może będzie wysoki/a :)
Pewnie normalne, że wymiary się trochę różnią i też terminy się trochę zmieniają. Aczkolwiek czytałam ,że to właśnie w 1 trymestrze jest lekarzom najlepiej oszacować wiek ciąży i terminu porodu.
 
Jak tam dzisiaj samopoczucie??? Zrob mi prosze przysluge Martusia i wpisz mnie na liste sierpniówek na 22.08 wg OM i na dziewczynke. Nie wiem czy ja nie potrafie sie tam wpisac czy to autorka posta musi zadzialac. Ladnie te swoje dzieci nazwalas ile lat róznicy pomiedzy chlopakami???
 
Jak tam dzisiaj samopoczucie??? Zrob mi prosze przysluge Martusia i wpisz mnie na liste sierpniówek na 22.08 wg OM i na dziewczynke. Nie wiem czy ja nie potrafie sie tam wpisac czy to autorka posta musi zadzialac. Ladnie te swoje dzieci nazwalas ile lat róznicy pomiedzy chlopakami???

3 lata i 3 miesiące pomiędzy nimi jest dokładnie. Sa absolutnie inni..
IMG_2749.JPG


Już lecę cię dopisać :*
 
Jak idziesz do innego labu i placisz za swoje badania to i tak wypisuja nowe skierowanie na swoich wzorach do swojego labolatorium albo już w ogole drukują z komputera listę badań, za ktore placisz. Takze mozesz miec nawet kwiatuszki narysowane ;)
Chyba ze masz na nfz to radzę się wstrzymać :D
Nie, nie, płatne badania mam :) kwiatków już rysować nie będę ale cen w takim razie też nie zamazuje :p
 
reklama
Do góry