reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Ja tez bede zmieniac wgl.lekarza z powodu przeprowadzki, póki co jeszcze jezdze do wrocka tam mam super lekarke ale na dłuższą mete pozniej z brzuszkiem takie jezdzenie 200km nie wchodzi w gre
Pewnie nie ma co później tak sie męczyć z dojazdami ;) mam nadzieję że bliżej też znajdziesz godnego lekarza ;)
 
Smitka15 witaj. Na kiedy masz termin? To już chyba będzie końcówka sierpnia?

Ale fajnie dziewczyny (Marta i Marzycielka), że tak blisko siebie mieszkacie. Czy któraś z Was jest z kujawsko - pomorskiego? [emoji849]

Dzisiaj zrobiłam na obiad kluski ziemniaczane z serem i kiełbaską. Wyszły tak pyszne, że zgrzeszyłam obżarstwem. Jeszcze nigdy będąc w ciąży nie zjadłam tyle w jednym posiłku. [emoji57]
 
Smitka15 witaj. Na kiedy masz termin? To już chyba będzie końcówka sierpnia?

Ale fajnie dziewczyny (Marta i Marzycielka), że tak blisko siebie mieszkacie. Czy któraś z Was jest z kujawsko - pomorskiego? [emoji849]

Dzisiaj zrobiłam na obiad kluski ziemniaczane z serem i kiełbaską. Wyszły tak pyszne, że zgrzeszyłam obżarstwem. Jeszcze nigdy będąc w ciąży nie zjadłam tyle w jednym posiłku. [emoji57]
Z tego co wiem to Marta jest z Poznania :) ja Ostrów Wlkp więc też wielkopolska :) jedna dziewczyna na forum tutaj naszym jest też z moich okolic więc fajnie ;)
 
reklama
Do góry