reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Witam Was wszystkie sierpniowe mamusie ;) cieszę się że mogę do Was dołączyć;) po roku czasu doczekałam się pięknych 2 kreseczek;) wczoraj byłam na usg 8t1d chodz ciaza 3 dni młodsza wyszla. Za to usłyszałam pięknie bijące serduszko ;) jak u was było z usg ile ma w tym czasie wasz zarodek?;)
Witaj :) u nas jest 9t4d nasze maleństwo ma 2.21cm , wczoraj mielismy wizyte wszystko pieknie ladnie
 
Witaj :) u nas jest 9t4d nasze maleństwo ma 2.21cm , wczoraj mielismy wizyte wszystko pieknie ladnie
Super ;) fajnie się patrzy i słyszy jak te nasze małe bąbelki zdrowo się rozwijaja;) ja musze szukać teraz położnej bo niestety będę rodziła w holandii, a tu wszystko wygląda trochę inaczej;) życzę Wam wszystkim kobitki dużo zdroweczka ;)
 
Super ;) fajnie się patrzy i słyszy jak te nasze małe bąbelki zdrowo się rozwijaja;) ja musze szukać teraz położnej bo niestety będę rodziła w holandii, a tu wszystko wygląda trochę inaczej;) życzę Wam wszystkim kobitki dużo zdroweczka ;)
Ja tez bede zmieniac wgl.lekarza z powodu przeprowadzki, póki co jeszcze jezdze do wrocka tam mam super lekarke ale na dłuższą mete pozniej z brzuszkiem takie jezdzenie 200km nie wchodzi w gre
 
reklama
Do góry