reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Niestety moja pierwsza ciąża to pasmo samych przykrości. Już na pierwszych badaniach prenatalnych okazało się że przezierność karkowa (NT) maleństwa jest powiększona, spanikowałam. Generalnie mój świat się zawalił. Od razu zostałam skierowana na badania PAPPA, które również wyszły dramatycznie. Kolejny etap to amniopunkcja, która jest wykonywana około 16tc. Widmo oczekiwań kilkutygodniowych było najgorsze. Zdecydowałam się zatem na zabieg, który może być wykonywany we wcześniejszym tc. mianowicie biopsja kosmówki. W czasie oczekiwania na wyniki, niestety wylądowałam w szpitalu i poroniłam. To był najgorszy okres mojego życia. Naczyłam się jednak cierpliwości. Teraz jestem dobrej myśli, wierzę, że wszystko będzie dobrze.

Znam to niestety .... kobiety są silne. !!! Będzie dobrze.


Specjalnie szukałam lekarza który przyjmuje wieczorem :) dziś klnę na siebie bo siedzę na opiece ( córka chora ) i muszę czekać aż do 17 na wizytę :)
 
reklama
Jeju nie wiem ale dziewuszki współczuje wam tych mdłości i wymiotów. Ja jestem w 11 tygodniu i pwoiem wam że wogóle nie mam czegoś takiego jak wymioty i mdłości i mam nadzieję że mnie to nie dopadnie już. To moja 1 ciąża także myślę że może będzie na spokojnie :) Ale nie powiem że nie ale piersi mnie bolą i niestety spanko mnie łamie :) ale mam tyle dobrze że niestety ale muszę być na chorobowym od samego początku ze względu że praca fizyczna na produkcji i złe warunki pracy tzn wysokie ciśnienie i chemikalia. Także to mnie cieszy że mogę sobie leniuchować nie martwiąc się że mu7szę iść do pracy :)
 
U mnie dolegliwosci bez zmian, cały czas mdli, wymioty, jestem zmeczona, kreci mi sje w glowie, cycki bolą. Nic tylko zwinac sie w koc i przewegetowac do 2 trymestru.
Brzuch mi tez rosnie..... w zwykle spodnie nie moge dopiac guzika bo mnie strasznie uwiera, wiec kupilam juz ciazowe. I sa mega wygodne.
Spodnie jak spodnie.. Mnie nawet majtki uwierają, nawet te luźniejsze. o_O Chyba mam bzika jakiegoś żeby brzucha nie gnieść.
 
U mnie dolegliwosci bez zmian, cały czas mdli, wymioty, jestem zmeczona, kreci mi sje w glowie, cycki bolą. Nic tylko zwinac sie w koc i przewegetowac do 2 trymestru.
Brzuch mi tez rosnie..... w zwykle spodnie nie moge dopiac guzika bo mnie strasznie uwiera, wiec kupilam juz ciazowe. I sa mega wygodne.
Mi od dolu brzuch wybija i nosze juz takie nie legginsy, ktore nie sa sztywne, pora zakupic ciazowe
 
Ja tez jestem wiecznie zmeczona, bezsennosc w nocy tez mam i najgorsze jest to , mimo tego, ze jestem.kega zmeczona w coagu dnoa nie moge zasnac tylko sie mecze.
 
CZy któraś mamusiek może polecić coś na rozstępy? Mam tendencję do rozstępów, więc na bank coś pojawi się w ciąży.
Któraś z Was ma sprawdzony sposób/ kosmetyk?
 
reklama
Do góry