reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Dzięki dziewczyny :) My już dla chłopca mamy wybrane imię i na 99 procent będzie Michał a dla dziewczynki Aleksandra albo Julia :) jak ja zazdroszcze przymusowego L4 albo chociaż możliwości wzięcia jeśli się chce ja mieszkam w UK i tutaj nawet nie mam o czym pomarzyć. Kobiety do 8 miesiąca pracują
 
Dziewczyny ja tak patrzę że praktycznie każda już po wizytach u ginekologia A ja latam szukam przychodni która ma położne masakra tutaj jest się umówić do nich na wizytę w pierwszej ciąży zanim mnie przyjęła to bylam już w 6 msc
 
Cześć Dziewczyny :) musiałam Was nadrobić przez cały dzień, żeby móc napisać. My po wizycie - wszystko super! Pierwszy raz słyszałam serduszko ❤ cudowny dźwięk. No i widziałam swojego czlowieczka w 4D ❤ niesamowite! Nawet paluszek ssal ❤ doktorek próbował zobaczyć płeć, ale powstrzymał się od opinii.
Co do imion to mamy wybrane i chlopiec Olek A od pierwszej ciąży dziewczynka Wiktoria :)
 
reklama
Do góry