reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Dzięki kobietki za wsparcie;)
O dziwo nie jest bardzo źle,znoszę to dostpjnie:p
Ja też nie mogę długo stać,męczy mnie to okropnie i za chwilę robi mi się gorąco i słabo ze mam wrażenie że zaraz zemdleje. Wtedy ratunkiem jest kucniecie na chwilkę.
W sobotę mam wizytę ze wszystkimi wynikami więc sam znać po...ale po cichu liczę ze cukrzyca jednak mi nie grozi,ale zobaczymy ;) Dla dobra dzidzioła trzeba się przebadać i wrazie coś szybko reagować.
U mnie dziś równo 11tc czas leci. 18 preanatalne i znów stresik czy wszystko wyjdzie ok. Ale taka nasza rola ze już całe życie będziemy się martwić t
U mnie tak samo, jak za duzo na siebie wezme, za duzo zrobie w domu to widze "mrowki" i gwiazdki... u mnie 7+6, tez mi szybko leci ciaza, na prenatalne bede umawiac sie po wizycie, ktora mam 21 stycznia
 
reklama
Ja melduję że udało się zapisać, polecam wszystkim ze Śląska - Katowice, Bielsko i Częstochowa maja bezpłatne badanie I i II w obu też test z krwi. Trzeba być poniżej 35rż i mieszkać w woj. Śląskim. Dobrze zadzwonic wcześniej bo różnie z terminami, mi się udało na 6.02 czyli jakoś 12+0 będzie chyba :) dumna jestem że się udało znaleźć i zapisać, bo jak dobrze pójdzie to 700zl w kieszeni :)

Co do zdychania, jak wchodzę po schodach z dzieckiem to czuję takie gorąco w klatce i jakbym nie mogła oddechu złapać. Na szczęście jak siądę to przechodzi. No niestety, prawie 9kg klocek swoje robi.
 
Ja się trochę obawiam że fasolka jest za mała, byłam na badaniach 8+0wg om, lekarz stwierdził że to 7+6 czyli w sumie dzień różnicy czyli nie dużo.. ale fasolka miała 0.68cm... czy jeszcze podgoni wasze fasolki??
 
Moja fasolka w 7+1 miala 0.99 cm
U mnie w 8+3 miała 1.94 ;) Tydzień różnicy a już większa o 1 cm. Dziewczyny jak wyglądają dokładnie te prenatalne? To moja pierwsza ciąża i w sumie nie wiem na co się nastawić. Czytałam trochę o tym ale może któraś z Was już była z poprzednim dzieckiem i może coś powiedzieć więcej? Ja mam prenatalne 29.01 :D
 
reklama
U mnie w 6 t + 3 d fasolka miała 0,6 cm a teraz 10t + 3 d to 3,4 cm mi się wydaje że kazdy rośnie indywidualnie to jest początek jedne muszą podgonić z rozmiarem inne nie, mi się wydaje że jeśli byłoby coś nie tak to lekarz by powiedział, nie martw się :*
 
Do góry