reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Jestem po wizycie! :) dzidzia tak fajnie skakala że mój mąż aż pytał czy on na prawdę tak skacze? Hehe dziwił a ja się śmiałam że aż obraz znikał z dzidzia tak mnie śmieszyl ehhe i ręce i nogi i nawet paluszki u stopek widzieliśmy tak pan doktor mówił hehe no i co najlepsze machal tak nogami że widać było co niego miedzy nogami że lekarz mówi że wygląda mu na chlopaka że jeszcze za wcześnie ale mówi że tak widać mocno że aż zaznaczył w karcie chłopak że znakiem zapytania hehe
 

Załączniki

  • _20190109_092314.JPG
    _20190109_092314.JPG
    1,1 MB · Wyświetleń: 96
reklama
Dziewczyny jestem w pracy. Zakul mnie dzisiaj tak mocniej brzuch. Nie wiem co to bylo :( wizyta w czwartek dopiero
Dzwoniłam tam Ale mam cierpliwie czekać do wizyty. :(( martwię się. Mam wrażenie że coś się stało:(((
 
Jestem po wizycie! :) dzidzia tak fajnie skakala że mój mąż aż pytał czy on na prawdę tak skacze? Hehe dziwił a ja się śmiałam że aż obraz znikał z dzidzia tak mnie śmieszyl ehhe i ręce i nogi i nawet paluszki u stopek widzieliśmy tak pan doktor mówił hehe no i co najlepsze machal tak nogami że widać było co niego miedzy nogami że lekarz mówi że wygląda mu na chlopaka że jeszcze za wcześnie ale mówi że tak widać mocno że aż zaznaczył w karcie chłopak że znakiem zapytania hehe
Ale super! Ja już się nie mogę doczekać mojej wizyty :D
 
Dziewczyny jestem w pracy. Zakul mnie dzisiaj tak mocniej brzuch. Nie wiem co to bylo :( wizyta w czwartek dopiero
Dzwoniłam tam Ale mam cierpliwie czekać do wizyty. :(( martwię się. Mam wrażenie że coś się stało:(((
Kochana, mnie często bolał brzuch. To przez to, że wszystko się tak rozciąga. Ja tak miałam bardzo często i teraz tez czasem się zdarzy. Weź nospe jeżeli dalej będzie bolało. Moja ginekolog ma taka zasadę, jeżeli nie ma krwi ani brązowych upławow to wszystko okej.
 
A ja siedzę w luxmedzie na pobraniu na krzywą cukrową. Paskudztwo. Jak tak można kobietę w ciąży męczyć.
W dodatku muszę stać we wszystkich kolejkach bo przecież nie mam brzucha to ulga się nie należy. Okucienstwo. A przecież to teraz jest nam najgorzej.
Mam plakietkę od mamy ginekolog " jestem w ciąży" która mam przypieta do torebki ale to niczego nie wnosi.
Aaa krzywa robię teraz bo mi glukoza wyszła na granicy.
 
Limonka gratuluję, super wieści po wizycie! Super, że już co nieco wiecie o płci. Ja się już nie mogę doczekać tej informacji.
Witam nową mamusię. Spokojnej ciąży życzę.
 
@Limonkaaa88
Przecudny człowieczek [emoji7]

U mnie jeszcze 2 h do wizyty... Nie mogę się doczekać.
Ostatnio któraś z Was pisała o pomidorów i tak mi narobiła smaka, że stoję w kuchni nad 3l garem i pichce tą chyba najlepszą zupę świata. U mnie będzie z makaronem [emoji846]
 
reklama
A ja siedzę w luxmedzie na pobraniu na krzywą cukrową. Paskudztwo. Jak tak można kobietę w ciąży męczyć.
W dodatku muszę stać we wszystkich kolejkach bo przecież nie mam brzucha to ulga się nie należy. Okucienstwo. A przecież to teraz jest nam najgorzej.
Mam plakietkę od mamy ginekolog " jestem w ciąży" która mam przypieta do torebki ale to niczego nie wnosi.
Aaa krzywa robię teraz bo mi glukoza wyszła na granicy.
Podziel się wynikami. Ja też robiłam krzywą dwa dni temu i wyszło 92,50 później 99,30, ostatni 89,50. Mam iść do diabetologa. Na razie zarejestrowałam się do rodzinnego po skierowanie.
 
Do góry