reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

@Limonkaaa88
Przecudny człowieczek [emoji7]

U mnie jeszcze 2 h do wizyty... Nie mogę się doczekać.
Ostatnio któraś z Was pisała o pomidorów i tak mi narobiła smaka, że stoję w kuchni nad 3l garem i pichce tą chyba najlepszą zupę świata. U mnie będzie z makaronem [emoji846]
Mniam, ja bym mogła tylko pomidory i znowu bym zjadła takiej pomidorowej [emoji7][emoji7]
A ja siedzę w luxmedzie na pobraniu na krzywą cukrową. Paskudztwo. Jak tak można kobietę w ciąży męczyć.
W dodatku muszę stać we wszystkich kolejkach bo przecież nie mam brzucha to ulga się nie należy. Okucienstwo. A przecież to teraz jest nam najgorzej.
Mam plakietkę od mamy ginekolog " jestem w ciąży" która mam przypieta do torebki ale to niczego nie wnosi.
Aaa krzywa robię teraz bo mi glukoza wyszła na granicy.
Współczuję i trzymam kciuki! To jest straszne że tylko brzuch wzbudza jakąś uprzejmość i to też nie zawsze..
 
reklama
@Limonkaaa88,
Gratulacje po udanej wizycie! A to były już prenatalne? Czy zwykła wizyta z USG? Mieliście jakieś preferencje do płci? [emoji6]
nie nie to zwykła wizyta, prenatalne mam na 19.01 dzisiaj umówione :) ja chciałam zawsze najpierw chłopca potem dziewczynkę, ale wiadomo aby było zdrowe reszta to wszystko jedno :) ale wszyscy na około mi mówią że będzie chłopak i tak się chyba do tego przyzwyczaiłam że jak lekarz powiedział że mu się wydaje że to chłopak ale jeszcze potwierdzimy na kolejnych wizytach, to mówię do niego że wiem, wszyscy tak mówią hehehe
@Limonkaaa88 super wieści i śliczny człowiek. Zadziwiające że tak wcześnie widać płeć.
no mnie też to zaskoczyło :) to też jest nie na 100% bo wszystko się pewnie może zmienić :) ale pokazał dwie nogi pokazał pępowinę i jak nic dzyndzelek i ejszcze mam zdjęcie nóg rozstawionych i dzyndzla w środku hehehe więc jeśli to nie to to ja nie wiem co to :D sam się zdziwił widać było lekarz hehe
Dziewczyny jestem w pracy. Zakul mnie dzisiaj tak mocniej brzuch. Nie wiem co to bylo :( wizyta w czwartek dopiero
Dzwoniłam tam Ale mam cierpliwie czekać do wizyty. :(( martwię się. Mam wrażenie że coś się stało:(((
nie martw się kochana, jeśli tylko boli brzuch czy kuje to weż no spę i zobacz czy po jej przyjęciu Ci przechodzi. Ja tak miałam ponad dwa tygodnie temu co leżałam w łóżku zaryczana że tak mnie kuł brzuch zadzwoniłam do lekarza kazał wziąć no spę i jeśli po no spie przechodzi to wszystko w porzadku i przez kilka dni brac ją 3x1 ja brałam przez 3 dni i narazie jest spokój nie kuło mnie tak więcej do tej pory. Ale też go pytałam czy może powinnam pojechać na usg sprawdzić ? a on do mnie że nie, że zdarzają się różne bóle ale jeśli nie ma krwi wszystko jest w porzadku, uspokoił mnie no i dzisiaj miałam pierwsze usg od tego bólu i wszystko jest z dzidzią w porządku, czyli faktycznie niektóre kobiety po prostu mocniej boli czasami.
A ja siedzę w luxmedzie na pobraniu na krzywą cukrową. Paskudztwo. Jak tak można kobietę w ciąży męczyć.
W dodatku muszę stać we wszystkich kolejkach bo przecież nie mam brzucha to ulga się nie należy. Okucienstwo. A przecież to teraz jest nam najgorzej.
Mam plakietkę od mamy ginekolog " jestem w ciąży" która mam przypieta do torebki ale to niczego nie wnosi.
Aaa krzywa robię teraz bo mi glukoza wyszła na granicy.
ja też jak tydzień temu robiłam badania krwi i moczu to też stałam ponad godzinę w kolejce, z dużymi brzuchami i z dziećmi były kobiety przepuszczane a ja brzucha nie mam to jak mnie mieli przepuścić ;/ też tak sobie myslałam że to niesprawiedliwe. a w ogóle mam tak ostatnio że nie mogę długo stać bo jakoś tak mi ciężko się robi i muszę usiąść. też tak macie ?

Zaraz będe zamawiać sobie ten segregator mamy ginekolog. Myslałam że może u lekarza dostanę jakiś fajny zestaw do trzymania dokumentów, ale że się przeliczyłam :D to dziś sobie zamówię a co :p
 
Ja zamówiłam sobie ten segregator w tamtym tygodniu. I dla dzidziulka tez [emoji6] Na dniach powinien byc [emoji4] mam nadzieję że pozwoli mi to utrzymać w porządku wszystkie badania, bo przy pierwszym dzieciątku miałam je w każdej możliwej szafce [emoji23]
 
Tez czekam na ten segregator od mamyginekolog. Moze dojdzie w tym tygodniu, chociaz nie mam pojecia czym to idzie. Koszt wysylki 10 zl ale nie wiadomo czym wyslane..
 
Dzięki kobietki za wsparcie;)
O dziwo nie jest bardzo źle,znoszę to dostpjnie:p
Ja też nie mogę długo stać,męczy mnie to okropnie i za chwilę robi mi się gorąco i słabo ze mam wrażenie że zaraz zemdleje. Wtedy ratunkiem jest kucniecie na chwilkę.
W sobotę mam wizytę ze wszystkimi wynikami więc sam znać po...ale po cichu liczę ze cukrzyca jednak mi nie grozi,ale zobaczymy ;) Dla dobra dzidzioła trzeba się przebadać i wrazie coś szybko reagować.
U mnie dziś równo 11tc czas leci. 18 preanatalne i znów stresik czy wszystko wyjdzie ok. Ale taka nasza rola ze już całe życie będziemy się martwić t
 
Hej dziewczyny. Ja chwale się zdjęciem Robaka. Robak zdrowy, 17mm, młodszy o tydzień niż wynika z om czyli 8+2 dzisiaj. Termin niby 14.08, tak nadal kazał liczyc według miesiaczki. Wiec proszę o dopisanie do listy

Pierwszy porod miałam siłami natury, teraz tez bym chciała, jeśli będzie możliwość.

Segregator dopóki nie byłam w ciąży myślałam ze zamówię. A teraz się zastanawiam.

Dziś powiedziałam oficjalnie w pracy.
 

Załączniki

  • 9FBDA912-250A-4F6B-9BCE-447E8F4F494C.jpeg
    9FBDA912-250A-4F6B-9BCE-447E8F4F494C.jpeg
    1 001 KB · Wyświetleń: 96
Tez czekam na ten segregator od mamyginekolog. Moze dojdzie w tym tygodniu, chociaz nie mam pojecia czym to idzie. Koszt wysylki 10 zl ale nie wiadomo czym wyslane..
stawiałabym na kuriera za taką cenę, ale się okaże hehe
Dzięki kobietki za wsparcie;)
O dziwo nie jest bardzo źle,znoszę to dostpjnie:p
Ja też nie mogę długo stać,męczy mnie to okropnie i za chwilę robi mi się gorąco i słabo ze mam wrażenie że zaraz zemdleje. Wtedy ratunkiem jest kucniecie na chwilkę.
W sobotę mam wizytę ze wszystkimi wynikami więc sam znać po...ale po cichu liczę ze cukrzyca jednak mi nie grozi,ale zobaczymy ;) Dla dobra dzidzioła trzeba się przebadać i wrazie coś szybko reagować.
U mnie dziś równo 11tc czas leci. 18 preanatalne i znów stresik czy wszystko wyjdzie ok. Ale taka nasza rola ze już całe życie będziemy się martwić t
no dokladnie dobrze dobrze a potem stres i tak ciągle.. eh ;)
Ide obczaic ten segregator , bo mnie zaciekawilyscie
hehe ja tutaj też się o nim dowiedziałam, najpierw taka byłam raczej na nie, potem że może aż w końcu dziś myślę dobra biorę mam nadzieję że będzie warty :p


Hej dziewczyny. Ja chwale się zdjęciem Robaka. Robak zdrowy, 17mm, młodszy o tydzień niż wynika z om czyli 8+2 dzisiaj. Termin niby 14.08, tak nadal kazał liczyc według miesiaczki. Wiec proszę o dopisanie do listy

Pierwszy porod miałam siłami natury, teraz tez bym chciała, jeśli będzie możliwość.

Segregator dopóki nie byłam w ciąży myślałam ze zamówię. A teraz się zastanawiam.

Dziś powiedziałam oficjalnie w pracy.
słodziak :) jeju jak tak pomyślę 17 mm a mój już 34 mm to dwa tygodnie temu tyle miał, rośnie jak na drożdżach :)
 
reklama
Czesc laski, zdechlak sie melduje, mdli mnie tak, ze nie mam juz sily :( ale to dobry znak, wcinam wlasnie lody z bita smietana, moze przyniosa mi ulge...
 
Ostatnia edycja:
Do góry