reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Hej, dziewczyny. Niestety diagnoza potwierdzona ciąża pozamaciczna w bliźnie po cc. Czekam na zabieg w szpitalu.
Życzę wam spokojnych ciąż. I cudownych bobasków[emoji8]
Bardzo współczuję... też przeszłam ciążę pozamaciczna:( trzymaj się i chociaż to okropnie brzmi to czas naprawdę leczy rany... bądź silna!
 
reklama
Hej, dziewczyny. Niestety diagnoza potwierdzona ciąża pozamaciczna w bliźnie po cc. Czekam na zabieg w szpitalu.
Życzę wam spokojnych ciąż. I cudownych bobasków[emoji8]

@alita bardzo mi przykro że się nie udało i czeka Cię zabieg :(
Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić co przeżywasz ale życzę Ci teraz dużo odpoczynku, wsparcia, fachowej opieki. A jak nadejdzie odpowiednia dla Ciebie chwila, to że znowu szczęśliwie zagoscisz na tym forum [emoji8]
 
Hej, dziewczyny. Niestety diagnoza potwierdzona ciąża pozamaciczna w bliźnie po cc. Czekam na zabieg w szpitalu.
Życzę wam spokojnych ciąż. I cudownych bobasków[emoji8]

Przytulam mocno :(


Moje porody . Hm 6h w sumie klękania pod sofa ( ta pozycja mi opowiadała ) [emoji23][emoji23] potem standardowa pozycja niestety stopy na te opieradelka itd.

Drugi poród w godzinę , ledwo doszłam na porodówkę, położyłam się odeszły wody, kolejny skurcz i w sumie było po wszystkim . Ale po widziałam ze piłka jest [emoji23] pozycja na plecach ale nogi sama sobie trzymałam zdecydowanie lepiej i poród cóż bezbolesny . Zobaczymy teraz.
 
@alita6 przytulam.

Co do porodów, ewentualnych rad dla pierworódek to napewno przygotowała bym się na chamskie teksty z ich strony i nie brałbym tego do siebie (chociaż wiem, że po porodzie to hormony szaleją, płaczesz nie wiesz dlaczego i za wszystko obwiniasz siebie). Ja pamiętam jak po 12 godzinach skurczy co 5 minut, rozwarcie ani drgnie i tylko 1,5 cm, sama na ocep, męża wygonili do domu, 4 nad ranem dzwonię po pielęgniarkę bo już od zmysłów odchodzilam i było mi wszystko jedno co ze mną zrobia a ona do mnie a z czym Ty tu chcesz rodzic, jak się zaczęło to ma boleć. Po urodzeniu usłyszałam co ze mnie za matka, która nie umie własnego dziecka nakarmić. Ja cesarce kazali 48 godzin nie wstawać z łóżka, pierwsza smółkę przebrać mąż to się śmiała co ze mnie za matka. Dla mnie to był koszmar
 
reklama
@alita6 przytulam.

Co do porodów, ewentualnych rad dla pierworódek to napewno przygotowała bym się na chamskie teksty z ich strony i nie brałbym tego do siebie (chociaż wiem, że po porodzie to hormony szaleją, płaczesz nie wiesz dlaczego i za wszystko obwiniasz siebie). Ja pamiętam jak po 12 godzinach skurczy co 5 minut, rozwarcie ani drgnie i tylko 1,5 cm, sama na ocep, męża wygonili do domu, 4 nad ranem dzwonię po pielęgniarkę bo już od zmysłów odchodzilam i było mi wszystko jedno co ze mną zrobia a ona do mnie a z czym Ty tu chcesz rodzic, jak się zaczęło to ma boleć. Po urodzeniu usłyszałam co ze mnie za matka, która nie umie własnego dziecka nakarmić. Ja cesarce kazali 48 godzin nie wstawać z łóżka, pierwsza smółkę przebrać mąż to się śmiała co ze mnie za matka. Dla mnie to był koszmar
Jejku, to faktycznie nie miałaś za dobrego doświadczenia. Aż w głowie się nie mieści, że kobieta kobiecie takie coś w tej chwili może mówić.
 
Do góry