reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

IMG_3886.JPG


Chyba nie jest zadowolony z gościa w brzuchu [emoji23][emoji23] czuja od początku .... ale zaczyna tak pchać się na brzuch i robi się poważny ze zaczynam się bać [emoji23][emoji23][emoji5]

Uwielbiam te nasz wieczory :)
 
reklama
@alita6 współczuję bardzo, przytulam i trzymam kciuki żeby się niedługo udało już bardziej szczęśliwie.

@Lenati moja też się pcha, już od samego początku, jakby wyczuła cholera :)
 
Alita - jeju strasznie mi przykro :(:(trzymaj się :*:*:*

Te Wasze przygody niektóre z porodówki są straszne :/ ja właśnie o szpitalach państwowych tylko takie rzeczy słyszę :/

No i właśnie to jest straszne! Znam tyle okropnych historii z porodów po prostu horror! Najgorsze jest to że przeważnie kobiety się tak zachowują,a przecież powinny chociaż trochę współczucia okazać! Przecież same przez to przechodzily! A co myślicie o prywatnych porodach?

Dlatego ja się właśnie zdecydowałam na poród prywatnie. Chce mieć Ludzi mimo że za kasę ale takich co mnie nie wyzwa, wespra, pomogą i mam nadzieję że się nie zawiode. Bo ja strasznie bałabym sie rodzic u mnie w szpitalach dlatego jak planowaliśmy dziecko to ja od początku mówiłam że jak się już uda to ja tylko prywatnie. Moja szwagierka zresztą do m ie też mówi masz rodzic prywatnie bo jak będziesz chciała państwowych to cie wezmę za fraki prywatnie i zapłacę. Takie to traktowanie w większości naszych szpitali. Brak słów
 
Alita - jeju strasznie mi przykro :(:(trzymaj się :*:*:*

Te Wasze przygody niektóre z porodówki są straszne :/ ja właśnie o szpitalach państwowych tylko takie rzeczy słyszę :/



Dlatego ja się właśnie zdecydowałam na poród prywatnie. Chce mieć Ludzi mimo że za kasę ale takich co mnie nie wyzwa, wespra, pomogą i mam nadzieję że się nie zawiode. Bo ja strasznie bałabym sie rodzic u mnie w szpitalach dlatego jak planowaliśmy dziecko to ja od początku mówiłam że jak się już uda to ja tylko prywatnie. Moja szwagierka zresztą do m ie też mówi masz rodzic prywatnie bo jak będziesz chciała państwowych to cie wezmę za fraki prywatnie i zapłacę. Takie to traktowanie w większości naszych szpitali. Brak słów

U mnie pierwszy poród tez prywatnie tylko przez cc. Teraz tez mam zamiar tak rodzic.
Tyle nasłuchałam się, ze wystarczy i nie zdecyduje się na państwowy szpital.
 
Ja za pierwszym razem rodziłam w Łodzi w Matce Polce. Teraz już nie mieszkamy w Łodzi, ale w moim mieście boję się rodzic i będziemy jechać do Łodzi, ale do prywatnego szpitala, gdzie jak się zgłosi w 36 tc to kwalifikują normalnie do porodu na NFZ, a obsługa i personel super [emoji4] OBY [emoji6]
 
reklama
Do góry