reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

Moja lekarka mówiła, że najlepiej odczekać od terminu spodziewanej kolejnej @ dwa tygodnie, bo wcześniej nic nie widać. Także bym poczekała chwilę na twoim miejscu. Sama tyle czekałam i dziś mam pierwszą wizytę.
A tak w ogóle, to gratuluję fasolki!
Dziękuję właśnie wiem bo w poprzedniej ciazy (poronienie) byłam już w 4 tyg jak poszłam do lekarza i najgorzej się boję bo w przyszłym tyg mam urlop tydzień a później wracam do pracy i tu jest pies pogrzebany bo się boję mam pracę ciężka i boję się że może się to źle skończyć tak tak nie można tak myśleć ale się potwornie tego boję taki uraz z poprzedniego a 7 miesięcy czekałam na te dwie piękne kreseczki
 
reklama
Hej dziewczyny jestem tutaj nowa i pozytywnie zszokowana 4 testy i upragnione 2 kreski i teraz mój dylemat @ była 28 grudnia trwała 6 dni i czy nie za wcześnie iść do lekarza w przyszłym tygodniu? Oczywiście ja nadgorliwa chce iść ale się obawiam że może jednak nic nie widać na usg pozdrawiam
28 grudnia czy listopada? :)
Ja pierwsza wizytę miałam w 6t4d, widać było już serducho, a w pierwszej ciąży poszłam w 4tc, niepotrzebnie najadłam się stresu, bo nic nie było :) dopiero 2 tyg później bąbel z serduchem :)
 
Dziękuję właśnie wiem bo w poprzedniej ciazy (poronienie) byłam już w 4 tyg jak poszłam do lekarza i najgorzej się boję bo w przyszłym tyg mam urlop tydzień a później wracam do pracy i tu jest pies pogrzebany bo się boję mam pracę ciężka i boję się że może się to źle skończyć tak tak nie można tak myśleć ale się potwornie tego boję taki uraz z poprzedniego a 7 miesięcy czekałam na te dwie piękne kreseczki

Ja też mam dość fizyczną pracę i denerwuję się za każdym razem, kiedy podnoszę ciężkie kartony. Dlatego cieszę się, że dziś dostanę zaświadczenie o ciąży i mogę odmówić noszenia ciężarów.
 
Lenati powodzenia!! Ajj oby wszystko było dobrze!!

Gratulacje kolejnym mamusiom na wizytach że wszystko dobrze i widać już coś więcej a nie tylko plamke :) :)
 
Jejku ale super!!!! Ciąża bliźniacza [emoji173]️ Bóg was błogosławił podwójnie za tamta stratę. Trzymajcie sie w spokoju. Gratuluje podwójnie! [emoji177]
Dziękujemy bardzo jak narazie czujemy się świetnie poza małymi dolegliwościami takimi jak bezsenność i ból pleców to jest w porządku. :) Ciąża trochę młodsza niż wypada z om nawet lekarz pytał mnie czy nie przegapiłam jakiejś miesiączki :) ale dwa pęcherzyki są dwa pulsujace punkciki też więc narazie się nie martwimy tylko spokojnie czekamy na kolejne USG. Mam duphastom 2 razy dziennie dużo odpoczynku i milion badań do zrobienia kolejna wizyta 30.01. mam nadzieję że nadal będą dwa śliczne małe potworki
 
Ja jestem na zwolnieniu od samego początku praca w sklepie nie sprzyja rozwojowi ciąży .... Tamtym razem pracowałam do końca i teraz trochę się boje. Dlatego dmucham na zimne ;)
 

Załączniki

  • IMG_20190102_181414.jpg
    IMG_20190102_181414.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 103
28 grudnia czy listopada? :)
Ja pierwsza wizytę miałam w 6t4d, widać było już serducho, a w pierwszej ciąży poszłam w 4tc, niepotrzebnie najadłam się stresu, bo nic nie było :) dopiero 2 tyg później bąbel z serduchem :)
28 grudnia :)
Macie rację zaczekam :) ja też w pierwszej byłam w 4 tygodniu i był pęcherzyk i kazała mi przyjść za 2 tygodnie więc faktycznie muszę poczekać :)
 
reklama
Do góry