reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Dobrze, że wizyty udane [emoji16] Super zdjęcia [emoji16] Gratulacje dla podwójnej Mamuni [emoji16] To dopiero musi być wyzwanie [emoji16]
 
reklama
Gratulacje nowym mamusiom!!! Cieszę się że wizyty dzisiejsze udane!!!
Ja ani wczoraj ani dzisiaj nie miałam czasu zajrzeć bo nadal jesteśmy w szpitalu z córeczka [emoji17] sylwestra tu spędziliśmy. Dobrze że pielegniarka przyszla z antybiotykiem bo bym przesłała północ [emoji6]
 
Ja Na 17.30 I u mnie jutro będzie 7+6 tc. Z objawów to ból brzucha co 2-3 dzień, lekkie osłabienie i muszę siusiu w nocy wstawać. Żadnych wymiotow czy nawet mdłości. W poprzedniej ciąży też tak miałam.
 
Do dziewczyn ok 9-10 tc: widać już coś po Was? Ja w sobotę wkroczę w 10 tc i dziś, jak wróciłam po urlopie do pracy, to wszystkie laski stwierdziły, że już widać. I jak tak się przyglądam, to faktycznie coś w tym jest, chociaż zawsze jakiś tam większy lub mniejszy tłuszczy na brzuchu miałam i dodatkowo wzdęta ciągle...
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa z Krakowa. Musze wybrać lekarza prowadzącego i dlatego prosze was o porade dziewczyn z Krakowa :)

Z polecenia wybrałabym dr. Sylwie Koryge- Wszolek , która jest teraz w Siemiradzkim i Żeromskim. Ja chciałbym rodzic w Ujastku. Pani Dr byla tam zastepca ordynatora jednak rozstała sie z tym szpitalem. I teraz nie wiem czy mam isc do niej czy szukac lekarza z Ujastku? moze ktoregos polecacie?

Pozdrawiam
Kaśka
Ja tez chciałbym rodzic na Ujastku, wybrałam na lekarza prowadzącego dr Pawła Orlowskiego (przyjmuje w Intima Clinic albo Skopi). Prowadził ciąże moich koleżanek, po pierwszych wizytach tez jestem zadowolona. Miły, dużo tlumaczy, kompetentny.
 
Do dziewczyn ok 9-10 tc: widać już coś po Was? Ja w sobotę wkroczę w 10 tc i dziś, jak wróciłam po urlopie do pracy, to wszystkie laski stwierdziły, że już widać. I jak tak się przyglądam, to faktycznie coś w tym jest, chociaż zawsze jakiś tam większy lub mniejszy tłuszczy na brzuchu miałam i dodatkowo wzdęta ciągle...
U mnie ciut widać. Tzn. mam wzdęcia jak zjem konkretnie, to wtedy widać bardziej, ale ja widzę różnicę powyżej miejsca golenia (nie wiem jak to nazwać). Delikatnie mi się to miejsce zaokraglilo jakby.
 
Witam nową, podwójną mamusię. Normalnie czad. Mam koleżankę z pracy obecnie w 24tc też w ciąży bliźniaczej. Będzie miała parkę [emoji171]
 
Według miesiączki dziś 9t1d czyli tak, jak Ty
Na ciąża + pokazuje mi jako bieżący 9. Ale u mnie to jest popierdzielone, bo żadna apka nie dopuszcza tak szybkiego zapłodnienia i jak ustawię datę zapłodnienia, to przerzuca mi termin om na 31.10, a faktycznie to 3.11... Także chyba faktycznie w sobotę wkroczę w 9, a apka już jest do przodu
 
reklama
Na ciąża + pokazuje mi jako bieżący 9. Ale u mnie to jest popierdzielone, bo żadna apka nie dopuszcza tak szybkiego zapłodnienia i jak ustawię datę zapłodnienia, to przerzuca mi termin om na 31.10, a faktycznie to 3.11... Także chyba faktycznie w sobotę wkroczę w 9, a apka już jest do przodu
Ja właśnie 31.10 miałam ostatnią @.
 
Do góry