reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Dzień dobry. Jak humory od rana? U nas nocka kiepska. Zaczynaja się wędrówki na conocne siusianie :( tego najbardziej nie lubię!
Do tego młodszy do nas przyszedł i spał z nami :/ ten to się kręcił i rozpychał :(
U mnie bardzo leniwie poki co. Ale najważniejsze że corka nockę przespala i juz nie ma temperatury a jedynie 37.4 czekamy na usg brzuszka i "szampana" pijemy w szpitalu
 
Hej Dziewczyny! Powieje optymizmem, bo moja kijanka nadal żyje! Serduszko pięknie pika i jest już taka duza [emoji173] jestem w szoku, bo raczej obstawialam te złe wiadomości... Jestem w 9t1d ciąży i dokladnie tyle wychodzi z USG.
Cudowne zakończenie roku :):tak:

Gratuluję!!!! [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ i zobaczysz, że w takiej szczęśliwości dotrwacie do końca [emoji173]️
 
Hej Dziewczyny! Powieje optymizmem, bo moja kijanka nadal żyje! Serduszko pięknie pika i jest już taka duza [emoji173] jestem w szoku, bo raczej obstawialam te złe wiadomości... Jestem w 9t1d ciąży i dokladnie tyle wychodzi z USG.
Cudowne zakończenie roku :):tak:
Super!!!! To teraz cały czas proszę mieć pozytywne mysli [emoji6]
 
Tak, cały czas coś biorę. Mam całą rozpiskę. Niby na zatokach jest troszkę lepiej ale ogólne osłabienie daje mi w kość... Ile mogę to staram się wypoczywać. Ale to dość trudne przy rocznym dziecku, które rozpiera energia...
Mam nadzieję, że szybko poczujesz się lepiej!
Hej Dziewczyny! Powieje optymizmem, bo moja kijanka nadal żyje! Serduszko pięknie pika i jest już taka duza [emoji173] jestem w szoku, bo raczej obstawialam te złe wiadomości... Jestem w 9t1d ciąży i dokladnie tyle wychodzi z USG.
Cudowne zakończenie roku :):tak:
Super :) jaką długość ma kijanka? :)
 
A ja dodzwoniłam sie do recepcji u mojej gin i mam dzwonić po konkrety wizyty w środę. W końcu choć bym znała datę wizyty [emoji173]️ bo wy wszystkie chyba już tę pierwszą macie za sobą.
 
Hej, ja właśnie po wizycie, ubłagałam lekarza, żeby zrobił mi dziś dodatkowe usg po tych skokach cukru, bo się nerwów najadłam. Mamy 9 +2, maluszek ma już 2,5 cm, serducho bije pięknie.. Jednym słowem wszystko ok [emoji108]. Dostałam insulinę dlugodziałajacą na noc i szykuje się już do sylwestrowej nocki (balu nie będzie, ale jakoś trzeba uczcić te dobre wieść). Szczęśliwego Nowego Roku dziewczyny :)
 
reklama
Przedstawiam Wam Kijanke - całe 2.37 cm szczęścia ❤
20181231_140217.jpg
 
Do góry