reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Aaa i piersi już mnie w ogóle nie bolą :( martwię się bo ostatnio jak przestały mnie boleć to ciąża obumarła fakt że na dużo wcześniejszym etapie, ale gdzieś w głowie siedzi no trudno :( w czwartek wizyta już siedzę jak na szpilkach
 
Aaa i piersi już mnie w ogóle nie bolą :( martwię się bo ostatnio jak przestały mnie boleć to ciąża obumarła fakt że na dużo wcześniejszym etapie, ale gdzieś w głowie siedzi no trudno :( w czwartek wizyta już siedzę jak na szpilkach
Spokojnie. Mnie też piersi bola juz mniej niż na początku. Musisz być dobrych myśli.

Mnie tak z rana jak wstanę to mocno muli wiec pierwsze co to muszę coś szybko zjeść. A wieczorem to mnie tak muli ze az sa [emoji2961][emoji2961]
 
Wzięłam sobie do serca Wasze rady o kakałku z rana i popijam właśnie :)

Już niestety jestem w pracy. Dobrze, że dziś do 15:00. Spokojnej soboty dziewczyny.

U nas startuje 6tc [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Cześć Mamuśki :D Dzisiaj wg mojej kalkulacji wkroczyłam w 3 miesiąc ciąży. W związku z powyższym też postanowiłam dorzucić kilka groszy od siebie.
Objawów praktycznie brak: sporadycznie ból brzucha. Mdłości (od samego początku) zero - hurra! (Czytając Wasze historie dziękuję Bogu, że mi nudności nie męczą).
Za to jest coś czego zupełnie się nie spodziewałam na tym etapie macierzyństkiego zaawansowania. BRZUCH. "Wywalony" ;) mam strasznie. Dla zobrazowania wrzucam foto. Teraz już wiem, że wcale nie będę musiała się zbytnio gimnastykować w pracy, żeby TO powiedzieć - już mocno widać, więc wystarczy, że przełożony mnie zobaczy :oops:
WYNIKI: wczoraj odebrałam wszystkie i jestem bardzo zadowolona. Wszystkie w normie. Cukier jedynie lekko zawyżony 92,6.
A jak tam Wasze spostrzeżenia ciążowe?
 

Załączniki

  • IMG_20181229_083329.jpg
    IMG_20181229_083329.jpg
    371,3 KB · Wyświetleń: 110
Ja też mam lekki brzuszek. Ale dużo bardziej mnie wzdyma pod koniec dnia w porównaniu z porankiem. Rano jest w miarę płaski, wieczorem jak połowa ciąży :D
W biodrach chyba też mam kilka cm więcej.. Nawet ma wadze po świętach nie odważyłam się stanąć!! [emoji849]
 
reklama
@Koraliki piękny brzuszek :) a tak na marginesie, to już się zaczynałam o ciebie martwić, bo wiem, że była wizyta, a po wizycie cisza
Była. Wszystko ok. Serduszko puka w rytmie cza-cza :D Pisałam wcześniej - musiałaś przegapić ;) Kolejna wizyta w poniedziałek. Kończy mi się Duphaston. Ginekolog kazała odstawić, ale mam mega wątpliwości. Teraz idę do nowej gin i podpytam. Taki trochę strachulec że mnie, a tamtej jakoś niespecjalnie ufam :p
 
Do góry