reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Niekoniecznie :) ja przytyłam dużo, Pani anestezjolog nawet kręcił głową bardzo, a nie meczylam się, do końca smigałam na swoje 3 piętro, spacerowałam, no i poród sam w sobie jakiś ciężki bardzo nie był, jedynie ze względu na ułożenie dziecka, ale to jak wiadomo niezależne od nas :)
To fajnie, że jednak niekoniecznie przy dużej wadze ta końcówka jest taka męcząca :) a mogę spytać ile wtedy przytyłaś? Mnie moja mama tak straszy tą wagą, już kilkakrotnie mi mówiła, że mam absolutnie nie przytyć dużo. No i trochę mnie martwi, że koncówka ciąży wypada nam na lato, więc pewnie będą upały.
Właśnie się zarejestrowałam :)
 
To fajnie, że jednak niekoniecznie przy dużej wadze ta końcówka jest taka męcząca :) a mogę spytać ile wtedy przytyłaś? Mnie moja mama tak straszy tą wagą, już kilkakrotnie mi mówiła, że mam absolutnie nie przytyć dużo. No i trochę mnie martwi, że koncówka ciąży wypada nam na lato, więc pewnie będą upały.Właśnie się zarejestrowałam :)
Dlatego jak wszystko będzie dobrze to zamierzam powiedzieć mojej mamie o ciąży w jej urodziny czyli początek marca przynajmniej mniej zrzedzenia będę słyszeć, wystarczy mi już nerwów a nie jeszcze będę słuchać jakiś pierdół przytyje tyle ile przytyje zamierzam jeść rozsądnie, ale nie będę się głodzić żeby nie przytyć bez przesady ;) super, ja zamawiałam w tamtym roku na początku grudnia to przyszło mi akurat jak trafiłam do szpitala 22 grudzień...
 
Aaa i piersi już mnie w ogóle nie bolą :( martwię się bo ostatnio jak przestały mnie boleć to ciąża obumarła fakt że na dużo wcześniejszym etapie, ale gdzieś w głowie siedzi no trudno :( w czwartek wizyta już siedzę jak na szpilkach
Kochana spokojnie, mnie tez nie bola caly czas, jeden dzien bola mocno, innego zakluja a jeszcze innego przez pol dnia ich nie czuje :) dzis strasznie mnie mdli, Bosz...
 
Haj laski, co porabiacie w sobotni deszczowy dzionek? Ja od rana gary, dzis robie kluski szare z kapustka do wybory boczek lub kielbaska z cebulka a na jutro zaszykowalam juz wszystko na kotlety mielone (o dziwo az tak mi mieso juz nie smierdzi), zrobilam pranie, Nataniela ciuszki musialam wyprac, jutro prasowanie. Chlop dzis na nocke, takze samotny wieczor mnie czeka, ale coz pracowac trzeba.
 
Witam wszystkie sierpniowe mamy... dwie kreski zobaczyłam 11 grudnia w pierwszy dzień spodziewanej miesiączki. Od 27.12. wiem że oprócz zarodeczka i bijącego serduszka w mojej macicy jest tez 2 cm krwiak.... to moja pierwsza ciąża i jestem przerażona....
 
Tycie chyba też nie do końca zależy od Nas, jedne jedzą warzywa, owoce pilnują diety a słoniki są niezłe do porodu, a druga może wcinać paczki popijać colą i co najwyżej dyszka do przodu więc chyba też nie ma reguły na to tycie :)
No niestety, ja nie jadłam dużo, a przytyłam, różnie to bywa.
To fajnie, że jednak niekoniecznie przy dużej wadze ta końcówka jest taka męcząca :) a mogę spytać ile wtedy przytyłaś? Mnie moja mama tak straszy tą wagą, już kilkakrotnie mi mówiła, że mam absolutnie nie przytyć dużo. No i trochę mnie martwi, że koncówka ciąży wypada nam na lato, więc pewnie będą upały.Właśnie się zarejestrowałam :)
19kg, nie było widać w sumie po mnie bardzo. Zaczynałam z 69, idąc rodzic ważyłam 88. Teraz startuje z 62-63. Na szczęście karmienie i dieta eliminacyjna szybko rozwiązała sprawę :)
 
Ja po wizycie. Serduszko bije jak dzwon. Termin 16 sierpień:)

Myslalam, ze dzis bedzie lepsza forma, ale niestety zjadlam sniadanie i mam takie mdlosci , ze nawet lezec mi jest ciezko.
Ja mam na 17.08 :) wizytę serduszkowa mam dopiero 17 stycznia. Też walczę z mdlosciami. Na szczęście wymiotuje tak raz dziennie więc jest całkiem spoko. W pierwszej ciąży przytylam ponad 30 kg. Po ciąży zostało mi chyba z 3 kg tylko. Mam zamiar nie patrzeć na wagę tylko jeść na co będę miała ochotę. W końcu kobiecie w ciąży nie można jedzenia żałować;) najpierw jednak pewnie jak zwykle schudne trochę żeby po tym moc już tylko tyc i tyc i tyc :D
 
reklama
Hej mamusie,
jestem prze- szczęśliwa, że znowu mogę dołączyć do tego forum. Jestem mamą 7 letniej Nadii :). w tamten piątek znowu pojawiły się dwie kreseczki :). trochę niespodziewane, trochę spodziewane. Podjęliśmy decyzje o staraniu się o drugą dzidzie, ale nie spodziewaliśmy się, że uda nam się to już w pierwszym miesiącu ;). U lekarza jeszcze nie byłam, idziemy 31.12 na 19:10 (prawie na fajerwerki) to będzie piękne zakończenie roku :)
 
Do góry