reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Mój lekarz powiedział że można herbatę czarna i zielona jakąkolwiek że tego nie pije się w takich ilościach żeby zaszkodzily :)

Ja też mam 9 stycznia jeszcze tylko półtorej tygodnia :) a we wtorek pójdę już zrobić badania krwi. A Wy dziewczyny te które robiły to na czczo czy nie? Bo w sumie nie zapytałam :/
 
reklama
Mój lekarz powiedział że można herbatę czarna i zielona jakąkolwiek że tego nie pije się w takich ilościach żeby zaszkodzily :)

Ja też mam 9 stycznia jeszcze tylko półtorej tygodnia :) a we wtorek pójdę już zrobić badania krwi. A Wy dziewczyny te które robiły to na czczo czy nie? Bo w sumie nie zapytałam :/

Większość badań powinno się robić bez posiłku przed :)
 
Mój lekarz powiedział że można herbatę czarna i zielona jakąkolwiek że tego nie pije się w takich ilościach żeby zaszkodzily :)

Ja też mam 9 stycznia jeszcze tylko półtorej tygodnia :) a we wtorek pójdę już zrobić badania krwi. A Wy dziewczyny te które robiły to na czczo czy nie? Bo w sumie nie zapytałam :/

Jak masz glukozę na skierowaniu to na czczo. Mocz tez trzeba z pierwszego porannego siku, najlepiej w ciagu najblizszych 2 h dowiezdz do labolatorium.
A te wszystkie wirusy mozna o kazdej porze dnia ;)
 
Współczuje:/ i mnie też dziś żołądek dokucza, na szczęście jeszcze bez wymiotów, ale już mnie przeczyściło, ja wzięłam enterol, może pomoże.
Mnie drażni od wczoraj zapach żywej choinki, najchętniej bym ją wywaliła ;p
Witam nowe mamusie :)
Ja się zastanawiam czy to ciąża czy jakieś zatrucie nie wiem, ale w nocy też ból żołądka okropny, a nie zjadłam nic specjalnego więc już sama nie wiem, ale w razie czego wymioty będą już raczej trwać codziennie bo w ciąży to nie są jakieś jednorazowe wybryki prawda ? Więc zobaczę jutro, na razie cokolwiek wypije czy zjem toaleta i jestem mega słaba
 
Współczuję. A na jakim etapie ciąży jesteś? Mnie mdłości już powoli opuszczają odkąd weszłam w 9tc, ale najgorszy był przełom 7/8tc. Męczyło mnie strasznie.
8+3 bodajże ale do tej pory czułam się ok, a od wczoraj tragedia, do tej pory czasami miałam jakieś mdłości, ale bez przesady w porównaniu do dziś to było super samopoczucie
 
Ja się zastanawiam czy to ciąża czy jakieś zatrucie nie wiem, ale w nocy też ból żołądka okropny, a nie zjadłam nic specjalnego więc już sama nie wiem, ale w razie czego wymioty będą już raczej trwać codziennie bo w ciąży to nie są jakieś jednorazowe wybryki prawda ? Więc zobaczę jutro, na razie cokolwiek wypije czy zjem toaleta i jestem mega słaba
To ja tak zle czulam sie w poprzednich ciazach, doslownie umieralam,w tej jakos inaczej wszystko przechodze.
 
U mnie jeszcze jeden objaw ciążowy. Wszystko śmierdzi mi.. świnka morska o0 ciągle czuje ten zapach. Mam już świeczki zapachowe prawie w każdym pomieszczeniu. Jutro idę do apteki chyba po ta opaskę na mdłości bo tak mi nie dobrze ciągle
 
reklama
U mnie jeszcze jeden objaw ciążowy. Wszystko śmierdzi mi.. świnka morska o0 ciągle czuje ten zapach. Mam już świeczki zapachowe prawie w każdym pomieszczeniu. Jutro idę do apteki chyba po ta opaskę na mdłości bo tak mi nie dobrze ciągle
Mi smierdzi ryz jak gotuje, tak samo makaron, mieso jak ubijam czy cokolwiek przy nim robie to tez czuje jego zapach.
 
Do góry