reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Dziewczyny ja tylko marzę o jednym żeby na dniu dzisiejszym to się skończyło bo dłużej chyba nie przeżyje okropne uczucie cokolwiek zjem to zwymiotuje
 
reklama
U mnie jeszcze jeden objaw ciążowy. Wszystko śmierdzi mi.. świnka morska o0 ciągle czuje ten zapach. Mam już świeczki zapachowe prawie w każdym pomieszczeniu. Jutro idę do apteki chyba po ta opaskę na mdłości bo tak mi nie dobrze ciągle
Byś zobaczyła mnie, jak przez 15 min czekałam przed wigilią, żeby rodzice wywietrzyli mieszkanie z zapachu potraw... Normalnie mnie cofneło na progu i nie dałam rady wejść... Alkohol też wyczuję zawsze, mąż się śmieję, że teraz jestem bardziej czuła niż alkomat. Na szczęście to tylko wrażliwość na zapachy i lekkie młodości, wymiotuję rzadko, może z 4 razy do tej pory się zdarzyło
 
Ja też mam nozdrza wrażliwe. Smażenie mięsa mnie dobija, wczoraj mąż smazyl na spaghetti mielone, ja musiałam wyjść i przeczekać.
 
Są takie tabletki na wymioty na bazie imbiru może którejś z was pomogą. Na mnie akurat nie działają. Też spróbujcie wypić kakao z samego rana. I pić sok z ananasa. U mnie akurat nie działa nic Ale widocznie pomagają komuś skoro polecają
 
Ja dzisiaj mimo mdłości muszę być w pełni na chodzie bo mam córeczkę chora. Już lekarza odwiedzilismy i antybiotyk zapodalismy i czekamy czy się uda leczyć w domu czy czeka nas szpital [emoji24][emoji24]
 
reklama
Jestes w pracy, tak? Ja pamietam jak w ciazy z synkiem latalam na zaplecze rzygac jak kot, wchodzil klient do sklepu a ja nad kibelkiem...jak sobie to przypomne to...
Nie poszłam dzisiaj bo to nie miało by sensu jestem mega słaba :/ i tak codziennie wymiotowałas czy to są jakieś gorsze i lepsze dni ? Ja oprócz wody nie toleruje nic narazie...nie mówiąc że zwymiotowałam leki...
 
Do góry