reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Po czym czujesz ze będzie chłopak?? Ja totalnie nie mam pojęcia kto we mnie rosnie. Chciałabym synka ale coś czuje że to 3 dziewczynka [emoji23][emoji23]
Najpierw sen w rodzinie i co najlepsze sami zadzwonili i się pytali czy czasem w ciąży nie jestem, bo im się moja wizyta z synem śniła (wtedy nawet ja o ciąży nie wiedziałam), później mi się zaczął śnić mały brzdąc. Na pierwszym usg lekarz też zażartował, że duży mi ten chłop rośnie i gdyby nie znał dokładnej daty zapłodnienia, to dałby mu jakiś tydzień więcej. No i na koniec chiński kalendarz, także za dużo tych przepowiedni.. [emoji14] oczywiście wszystkie traktuję z przymrużeniem oka i jak będzie dziewczynka też będzie super :)
 
reklama
Najpierw sen w rodzinie i co najlepsze sami zadzwonili i się pytali czy czasem w ciąży nie jestem, bo im się moja wizyta z synem śniła (wtedy nawet ja o ciąży nie wiedziałam), później mi się zaczął śnić mały brzdąc. Na pierwszym usg lekarz też zażartował, że duży mi ten chłop rośnie i gdyby nie znał dokładnej daty zapłodnienia, to dałby mu jakiś tydzień więcej. No i na koniec chiński kalendarz, także za dużo tych przepowiedni.. [emoji14] oczywiście wszystkie traktuję z przymrużeniem oka i jak będzie dziewczynka też będzie super :)
Super!! Ja czekam co tam lekarz między nóżkami wynajdzie bo naprawdę przeczuc nie mam. Już przy drugiej córce myslalam na początku ze może to chlopiec. A dr ze niestety nic między nóżkami nie ma [emoji6] ale taki diabeł z niej ze charakterem jak chlopiec jest [emoji23][emoji23] daje nam popalic
 
Pierwszy poród był bardzo ciężki, doszło do zagrożenia życia dziecka i zabrano mnie na blok operacyjny. Gin powiedziała, że przy następnej ciąży mam prawo zażyczyć sobie cesarke. Nie chcę powtórki z rozrywki i nie podejmę się drugi raz rodzić naturalnie.
Dzieki Dziobo! Autentycznie mnie przeszly ciarki. To chyba jeden z gorszych koszmarów... Masakra...
 
I oczywiście obiad poczeszdl [emoji2961][emoji2961] ale od razu się lepiej poczułam. A tak 3 godziny meczarni. Nie cierpię tych mdłości i wymiotow. Są jakieś sposoby by się tego pozbyć?? Zmniejszyć te dolegliwości choc troszke?? Zazdroszczę tu tym które nie wiedzą co to nudności ciążowe [emoji6]
Na mdłości wyczytałam i stosuję wodę gazowaną z cytryną, migdały i ananasy. No i jeszcze imbir, ale ja nie stosuję.
 
U mnie przeczucie raczej prześmiewcze [emoji23] Moj M. mowi , że robił córkę, ale jakos mu nie wierze [emoji23]
Mój też niby robił dziewczynkę, ale nie wiem czy to nie zasłona dymna... przy pierwszej ciąży ciagle mowil ze bedzie chlopak... urodzila sie cora. I wydaje mi sie ze tak moze troche zachowawczo to mowi. Chociaz na koniec dnia to absolutnie bez roznicy. Ja powiem tak jak yo nie bedzie dziwwczynka to bede bardzo zaskoczona. U mnie w rodzinie rodza sie same dziewczynki :)
 
reklama
Mój też niby robił dziewczynkę, ale nie wiem czy to nie zasłona dymna... przy pierwszej ciąży ciagle mowil ze bedzie chlopak... urodzila sie cora. I wydaje mi sie ze tak moze troche zachowawczo to mowi. Chociaz na koniec dnia to absolutnie bez roznicy. Ja powiem tak jak yo nie bedzie dziwwczynka to bede bardzo zaskoczona. U mnie w rodzinie rodza sie same dziewczynki :)
Wiesz że u mojego m w rodzinie tez same dziewczynki [emoji23][emoji23] od mojej strony to jest różnie. Tak wymieszane bardziej ale u mojego to na 20 dziewczyn jest aby jeden chlopiec [emoji23][emoji23]
 
Do góry