reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Obyśmy wszystkie chodziły jak Buki;) tego nam życzę :D bo wiem że wiele z nas długo starało się o dziecko, część poronilo więc nawet jakbyśmy czuły się jak słonice to i tak najważniejsze by nasze 'sloniatka' były zdrowe [emoji208]
 
Mi wg OM wychodzi 25.08 ale pewnie będzie wcześniej bo cesarka będzie [emoji6] Pierwsza córka wg OM miała być 11.08 i dokładnie tego dnia przyszła na świat [emoji16] Ostatnie 2 tygodnie byłam tak spuchnieta, że nawet japonek ubrać nie mogłam [emoji39] Wszędzie chodziłam boso! A rodzilam w najbardziej upalny dzień, kiedy to było 38 stopni w cieniu [emoji39] Oczywiście klimy w szpitalu nie było [emoji39]
 
I mnie termin wg OM 7.08, wg usg 3.08.... I tak coś czuję w podświadomości, że to będzie chłopak, chociaż na dzień dobry w głowie siedziała mi dziewczyna
 
Mi wg OM wychodzi 25.08 ale pewnie będzie wcześniej bo cesarka będzie [emoji6] Pierwsza córka wg OM miała być 11.08 i dokładnie tego dnia przyszła na świat [emoji16] Ostatnie 2 tygodnie byłam tak spuchnieta, że nawet japonek ubrać nie mogłam [emoji39] Wszędzie chodziłam boso! A rodzilam w najbardziej upalny dzień, kiedy to było 38 stopni w cieniu [emoji39] Oczywiście klimy w szpitalu nie było [emoji39]
Ja obie ciążę przechodzilam przez lato bo jedna córkę rodzilam we wrześniu A druga w listopadzie i nie mam jakiejś traumy po upalach [emoji16] ja kocham jak jest gorąco. Zobaczymy jak teraz będzie jak będę początkiem sierpnia na końcówce ciąży czy nie zmienię zdania o lecie i ciąży [emoji6]
 
reklama
I oczywiście obiad poczeszdl [emoji2961][emoji2961] ale od razu się lepiej poczułam. A tak 3 godziny meczarni. Nie cierpię tych mdłości i wymiotow. Są jakieś sposoby by się tego pozbyć?? Zmniejszyć te dolegliwości choc troszke?? Zazdroszczę tu tym które nie wiedzą co to nudności ciążowe [emoji6]
 
Do góry