reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
I mnie termin wg OM 7.08, wg usg 3.08.... I tak coś czuję w podświadomości, że to będzie chłopak, chociaż na dzień dobry w głowie siedziała mi dziewczyna
Po czym czujesz ze będzie chłopak?? Ja totalnie nie mam pojęcia kto we mnie rosnie. Chciałabym synka ale coś czuje że to 3 dziewczynka [emoji23][emoji23]
 
Mi wg OM wychodzi 25.08 ale pewnie będzie wcześniej bo cesarka będzie [emoji6] Pierwsza córka wg OM miała być 11.08 i dokładnie tego dnia przyszła na świat [emoji16] Ostatnie 2 tygodnie byłam tak spuchnieta, że nawet japonek ubrać nie mogłam [emoji39] Wszędzie chodziłam boso! A rodzilam w najbardziej upalny dzień, kiedy to było 38 stopni w cieniu [emoji39] Oczywiście klimy w szpitalu nie było [emoji39]
Hej! Z ciekawości chciałam zapytać czemu sądzisz, że możesz rodzić przez cc???
 
Lista Sierpniówek + nasze terminy porodu.
Link do: Lista Sierpniówek + nasze terminy porodu.

Zapraszam! Stwórzmy swoją tabelkę [emoji173]️
To u mnie tp wg om 7.08 I poki co wg usg wyszlo tak samo. Zobaczymy jak na wizycie 3.01 wyjdzie. A co do tego kogo nosze [emoji848][emoji848][emoji848] nie mam pojęcia [emoji23][emoji23] nie mam żadnych przeczuc. Czekam co pokaze usg i czy faktycznie to się sprawdzi podczas porodu
 
Hej! Z ciekawości chciałam zapytać czemu sądzisz, że możesz rodzić przez cc???
Ja też na 99% będę miała cc. Dwie córki tak urodziłam i po tym co przeszłam przy pierwszym porodzie to nie wyobrażam sobie rodzic naturalnie. Dr o tym dobrze wie wiec to jest jedyna opcja porodu dla mnie
 
Hej! Z ciekawości chciałam zapytać czemu sądzisz, że możesz rodzić przez cc???
Pierwszy poród był bardzo ciężki, doszło do zagrożenia życia dziecka i zabrano mnie na blok operacyjny. Gin powiedziała, że przy następnej ciąży mam prawo zażyczyć sobie cesarke. Nie chcę powtórki z rozrywki i nie podejmę się drugi raz rodzić naturalnie.
 
Haha! Kolezanka tez miala podobna sytuacje. Sprobowali trzecia ciaze na chlopaka i dostali dwie dziewczynki :) :) wiec co by nie bylo bedzie super!!!
O matko. Blizniaki dla mnie to hardcore [emoji23][emoji23] ale co by nie bylo to pokocham najmocniej na świecie!! I najważniejsze by dziecko/ dzieci były zdrowe
 
reklama
Aha rozumiem. Ja moja pierwsza rodzilam sn, ale byla katastrofa wiec juz jak o tym pomysle to mam dreszcze. I sie czasem zastanawiam czy cc nie byloby lepsze. Ale nie wiem jak to sie skonczy.
 
Do góry