reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Jednak nie powiedziałam nikomu. Szefowej nie było. Poza tym wolę im powiedzieć po tym, jak już da mi lekarka zaświadczenie o ciąży. Bardziej to będzie wiarygodne.
Ja też chciałam powiedzieć w pracy dopiero po usg, jak wszystko będzie ok, ale bedę musiała powiedzieć już, bo dostałam zwolnienie. Ale u mnie koleżanki na pewno pozytywnie zareagują [emoji3]
 
reklama
Co do tego mama DHA to właśnie sama nie wiedziałam czy jest ok, ale jak na 1 trymestr wydaje mi się spoko, nie ma tam całej tablicy mendelejewa :D chciałam Femibion 1 ale tam nie ma tych kwasów dha a ponoć jest to potrzebne. Do tej pory brałam tylko kwas foliowy
 
Co do tego mama DHA to właśnie sama nie wiedziałam czy jest ok, ale jak na 1 trymestr wydaje mi się spoko, nie ma tam całej tablicy mendelejewa :D chciałam Femibion 1 ale tam nie ma tych kwasów dha a ponoć jest to potrzebne. Do tej pory brałam tylko kwas foliowy
Kwasy DHA są potrzebne od drugiego trymestru :) w pierwszym tak naprawdę najważniejszy jest kwas foliowy
 
Hahaha Buka z muminków. Dobre!!! Obawiam się, że też mnie to czeka. Poprzednia ciąże kulałam sie zimą i byłam napuchnieta bardzo, bardzo. Ciężko mi to sobie wyobrazić latem...
 
Jedna apka pokazuje mi na 20, druga 26 :) także trochę rozbieżność. Wg mojego liczenia obstawiam 20, a szczerze wolałabym nawet wcześniej bo jak sobie wyobrażę upały, puchnace stopy i mnie idącą jak Buka z Muminków to wolałabym nawet termin 1.08 :)
Ojjj ja też wolę ciut wcześniej urodzić. Zwłaszcza, że u mnie tp wg OM to dopiero 29.08!
 
reklama
Jedna apka pokazuje mi na 20, druga 26 :) także trochę rozbieżność. Wg mojego liczenia obstawiam 20, a szczerze wolałabym nawet wcześniej bo jak sobie wyobrażę upały, puchnace stopy i mnie idącą jak Buka z Muminków to wolałabym nawet termin 1.08 :)
No dokładnie [emoji23][emoji23][emoji23] ja mam 26.08, a podejżewam, że nawet może być kilka dni później. Także calutkie lato. A młodszą jak rodziłam w 2015 to w sierpniu były upały po 36 stopni[emoji28] a ja jak wieloryb [emoji1787][emoji1787] ledwo do 6.09 dotrwałam [emoji23]
 
Do góry