reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Hej wam! U nas leniwy drugi dzień świąt, niedawno dopiero wstalismy. ;)
Co do mówienia rodzinie o ciąży to ja zawsze od razu mówiłam rodzicom, a teraz poczekam do wizyty potwierdzającej. Nie mogę doczekać się jutra... Chciałabym już dzisiaj mieć wyniki bety. :D
A masz jakiś pomysł jak to fajnie zrobić? Ja 7 będę po badaniu i choć nie wiem jak to będzie to podświadomie myślę jak to fajnie zorganizować:) i zastanawiam się jaka najbliższa okazja będzie ku temu.
 
reklama
Witajcie dziewczynki. Ja dziś na 14 jadę do teściów. Wczoraj byliśmy u moich rodziców, posiedzielismy dluuugo i nawet pojadłam. Na zasadzie prób i błędów, co mi podpasuje bardziej, co mniej, ale kotlety schabowe i mielone super się przyjęły. Nadal jednak odrzuca mnie od słodyczy.
Migdalove witaj, chyba się jeszcze z Tobą nie witałam. [emoji8]
 
Witajcie dziewczynki. Ja dziś na 14 jadę do teściów. Wczoraj byliśmy u moich rodziców, posiedzielismy dluuugo i nawet pojadłam. Na zasadzie prób i błędów, co mi podpasuje bardziej, co mniej, ale kotlety schabowe i mielone super się przyjęły. Nadal jednak odrzuca mnie od słodyczy.
Migdalove witaj, chyba się jeszcze z Tobą nie witałam. [emoji8]
Hej hej! :) Ja też lubię słodycze ale jakoś nie ciągnie mnie do nich, gdzieś bardziej mam chęć na warzywa. ;p Mięsa zawsze w święta tyle jadłam, a teraz brak na to chęci... [emoji14]
 
Ja o dziwo też jakoś niekoniecznie mam chęć na słodkie. [emoji23] w ogole jem niewiele.


Dziewczyny, czy w ciąży można pić zielona herbatę? W niczym nie będzie przeszkadzać?
 
Ja o dziwo też jakoś niekoniecznie mam chęć na słodkie. [emoji23] w ogole jem niewiele.


Dziewczyny, czy w ciąży można pić zielona herbatę? W niczym nie będzie przeszkadzać?
Nie widziałam zielonej herbaty w spisie tego co kobietom w ciąży nie wolno. ;) Ale zaraz jeszcze poszukam, bo sama mam chęć, to znaczy narobilaś mi chęci. :D
 
Nie widziałam zielonej herbaty w spisie tego co kobietom w ciąży nie wolno. ;) Ale zaraz jeszcze poszukam, bo sama mam chęć, to znaczy narobilaś mi chęci. :D

Właśnie! Mam herbatę z pomarańczą i zastanawiam się czy nie ma zakazu. Bo już wiem, że z sera ukochanego camembert muszę zrezygnować [emoji24][emoji24][emoji24]
 
reklama
Pewnie, jak już któraś napisała rodziny są różne i relacje różne. U każdej inaczej. Ja bardzo bym chciała, żeby moja roldzina się cieszyła ze mną. Ale znam ich i wiedziałam, że tak nie będzie, a mimo wszystko było mi przykro i się popłakałam.
To bardzo przykre, że twoja rodzina tak podchodzi, chociaż wiadomo, że ty nie masz wpływu na to poronienie [emoji17] Ech, rodziny mamy jakie mamy i tego się nie zmieni. Ja mam nadzieję, że u nas będzie inaczej, ja zawsze bedę wspierać moje dzieci.
Ja się chyba nie przejmuje takimi rzeczami przecież to my mamy się cieszyć [emoji4] a rodzina i ich reakcja najmniej mnie interesuje :) oni za mnie życia nie przeżyją [emoji4]
 
Do góry