reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

klaczek-wiem coś na temat dostępności, bo mieszkam na wsi, obok Piotrkowa(w którym zresztą też bez szału:baffled:) ja mam zwykłe olejki eteryczne, które używam do kominka..poczytaj jakie Sroka proponuje i sobie pomieszaj. Ja ostatnio używam tylko z paczulki, bo mi sie inne skończyły, a nie mam czasu jechać na zakupy:baffled: i nawet nie mieszam ich z alkoholem tylko moczę palec i stawiam na ciele małego kropki-tyle ale działa i to najważniejsze. Chociaż wczoraj go nie posmarowałam i go jakaś ugryzła obok ucha :wściekła/y:
kasik-strona rewleacja odkryłam ją jak byłam w ciąży i do dziś mnie nie zawiodla, Anita jest naprawdę świetną chemiczką i bloggerką zarazem. No super, że wam się tak wszystko układa, gratuluje i powodzonka życzę :tak: nie dziwię się, że ta Pani płacze za dzieckiem, ja jak wracałam z uk i zostawiałam "młodą", którą się opiekowałam przez rok to wylałam morze łez:-( no własnie co miasto to inny cennik, więc popytaj np mam w parku, żebyś miała orientację..

a ja się dowiedziałam, że dzisiaj jedziemy na Śląsk, bo mama W. zachorowała :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
vinga bros tylko na komary z tego co doczytałam. Muszę się zaopatrzyć w te plasterki o których piszecie.
Mój mały dzisiaj wyjątkowo nieznośny, od paru dni mamy mega problemy z zasypianiem. Dzisia wyszła górna jedynka i zwalam to na zęby...prób do ululania nie liczę...
 
ja uzywalam plytek bros. rewelacja, wszystko padlo, po dwich dniach tylko zmiatal maz sztywne muchy, muszki, pajaki i komary. a upolozylam jedna w kuchni i zalatwilo mi 'caly dol' czyli salon kuchnie i korytarz dolny czyli ok 10/12 metrow na 7 m

powiedzcie czy wasze dzidzie spia czasem na brzuchu? moja drugi dzien i jak ja na spiaczku obroce to wraca do pozycjii :[
 
emotion, mój też chce tylko na brzuchu spać, ze 2 miesiące już tak ma. jak tylko to widzę to go obracam na plecy ale i tak on wraca z powrotem na brzuch.
 
Moja Mała też ostatnio upodobała sobie spanie na brzuchu, a ja cały czas mam wrażenie, że zaraz wstanie, bo śpi z tyłeczkiem w górze. Ale jak przewracam ją na boczek, to i tak zaraz jest na brzuszku.
Doszły do mnie plastry Mosbito, jeśli nie będzie wieczorem padało, to dzisiaj je przetestujemy i zdam później relację.
Asia śpi, idę robić obiad i trochę posprzątam, ale i tak:
1002271_497687560303929_635312314_n.jpg ;)
 

Załączniki

  • 1002271_497687560303929_635312314_n.jpg
    1002271_497687560303929_635312314_n.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 36
mija czasem ma pupe w gorze czasem nie.
gorzej ze maly chalas a ona faktycznie wstaje w pozycji do raczkowania :-\ wczoraj sie juz wkurzylam i ja polozylam spowrotem w pozycjii do spania i wyszlam z pokoju /nianie mam to ja ogladalam/ i o dziwo sie chwike pochusiala na nogach i pozniej sama ulozyla i zasnela:-)

ogolnie lubi ta pozycje- ale dopuki nie popatrze na nia - bo raczknie kilka krokow i jaj widzi ze patrze to koniec. za to uwielbia sie czolgac:-) brat zakochany w wojsku to sie cieszy ze ma taka zdolna siostrzenice:-)
 
Ale słodziutko maluszki wyglądają kiedy śpią na brzuchu :tak: szczególnie z tą pupcią w górze. Olafek spał tak chyba ze dwa razy i na razie więcej nie próbował. Teraz mamy problem ze spaniem w ciągu dnia... w ogóle jest problem bo jak tylko jest w łóżeczku i mimo tego, że jest zmęczony to nie chce spać tylko wspina się po szczebelkach i stoi. A, że stoi bardzo niestabilnie to boję się aby nie uderzył głową o szczebelki jak straci równowagę i się przewróci... Dziś przez cały dzień spał tylko 1h 40min... skąd on bierze tyle energii :confused: A poza tym bardzo się cieszę bo po tygodniu płaczu i marudzenia mamy siódmy ząbek :-D
 
reklama
Eliana gratuluje zabka..
Mamusie, spokojnej nocy, bez pobudek. Moje Szczescie spi, maz w delegacji, to i ja sie klade. Od 2 miesiecy nie spie wiecej niz 4/5 godzin, wiec mi sie nalezy. A co!
 
Do góry