reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

W końcu można chwilkę posiedzieć i odpocząć :-D Olaf właśnie poszedł spać. Wstał dziś o 5 rano bo zachciało mu się łazić po łóżeczku oczywiście nie obyło się bez upadków i płaczu, więc pobudka była kiepska :-( Później mieliśmy wizytę u neonatologa i bardzo się cieszymy bo wszystko jest w porządku :-D I co się okazało Pani dr. powiedziała, że wychodzi ósmy ząbek :szok: Chyba się wykończymy....

Elutka12
u Nas Olaf również bawi się swoimi klejnotami podczas kąpieli i oczywiście przy zmianie pieluszki też tam łapka leci :tak:
kaskid tak, Olaf ma taką przerwę między zębami, ale myślę, że to normalne jak rosną ząbki później jak już wyjdą całe to chyba jej nie będzie ;-)

klaczek2004 prawdopodobnie to ząbki. Olafowi jak wychodzą to też ma sen bardzo niespokojny i budzi się po kilka razy i zawsze z krzykiem. A może jest jej za ciepło?
 
reklama
klaczek a próbowałaś dać jakiś ibum albo coś przeciwbólowego?my jak jest jazda z zębami w nocy to dajemy ibum i mały śpi spokojnie,lekarka powiedziała żeby dawać jak sie robi ostro bo inaczej dziecko sie meczy.
 
U nas ostatnie 3 noce były takie ze Bartek sie budzi około 2 w nocy, placze przez 15 minut, marudzi, dopiero potem zasypia. Mysle, ze moze to przez zeby ale nie wiem :)
 
hehe my też mamy mega przerwę między górnymi jedynkami, a co najfajniejsze między jedynkami i wychodzącymi dwójkami też jest szczerba :baffled: dziwne te jego zęby a do tego tak szerokie
my mamy ostatnio jazdy dziwne, mały wiesza mi się na szyi ryczy całe dnie, nie wiem co mu jest. włazi na brzuch i tak jakby się mi na głowę chciał wspiąć, ehh dziwny okres przechodzimy
 
Eliana, chyna nie jest jej gorąco, bo śpi w rampersie, a jak jest chłodniej to półśpioszki i body z krótkim rękawem. Jest ciepłą, ale nie gorąca lub spocona.
Debi, ale u nas to już 2 miesiące, więc żadnych przeciwbólowych nie można tyle dawać.
Ona, nie płacze, oczka zamknięte, tak jakby czuwała, a nie spała. Jeżeli to zęby to się wykończę zanim wyjdą wszystkie - mamy dopiero kawałeczek jedynki.
 
Moje dziecie o 19 poszło spać:szok:a to dlatego, że miało tylko jedną drzemkę przed południem i zostało przez mamę wymęczone-przez zabawę oczywiście:) u nas chyba też będzie przerwa między jedynkami, póki co jest jedna górna, ale drugą już też widać.
vinga mój mały też się po mnie wspina szczególnie wtedy jak jest śpiący poza tym to straszna przylepka z niego jest, mamisynek się robi. Gdzieś na innym wątku pisałaś o fotelikach z nakładką, że są złe. Też ogladałam ten filmik, ale rozmawiałam z kolegą ze sklepu z m.in. fotelikami i mi powiedział, że sprawdzają się świetnie, ale przy starszych dzieciakach.
Dziewczyny gdzie ja mogę posprzedawać ciuchy poza gumtree, tablicą i sprzedajemy.pl...? Tyle tego mam, że mi już miejsca w szafie brakuje! Dzisiaj sprzedałam rolki, stwierdziłam że i tak nie mam kiedy w nich jeździć więc po co mają leżeć.Ale żal było:(
Wiecie, że ja mojemu małemu chyba raz w życiu dałam coś przeciwbólowego? W dodatku czopka. Czytając co tu piszecie o tym jak Wasze maluszki cierpią przy ząbkach stwierdzam, że mój znosi nie najgorzej..bidulki
 
Elutka, mi w pamięci tkwi dalej ten filmik z testu (chyba któraś z Was go na forum wrzucała) i nigdy bym go nie użyła nawet jakby mi go za darmo dawali :no: w zupełności jestem zadowolona z mojego tobi ;)
my mieliśmy może ze 3 noce zryte przez ząbki, mały wtedy i gorączkę miał więc i tak na noc dostawał nurofen.
co do sprzedaży to ja za bardzo nie pomogę, a może jakieś lokalne internetowe ogłoszenia (no oprócz gumtree i tablicy)
 
wiem vinga, ten filmik jest bardzo znany od dłuższego czasu:)tylko tak jak pisałam wcześniej, te foteliki są ok właśnie dla starszych dzieciaków-tak na logikę to ciężko z niego wypaść, tam jest taka wypustka i dziecko własnym ciałem tą nakładkę trzyma:)kolega tak samo doradził mi Tobi:) ja dopiero się wybieram po fotelik, nie kupowałam wcześniej bo nie jeździłam właściwie autem z małym. Nie wiem czy kupię Tobi, bo cena troszkę dla mnie za wysoka-a bardzo bym chciała, ale coś się wybierze:) Słyszałam, że priori też są ok.
 
Któraś z dziewczyn chyba ma priori. ja z tobi jestem bardzo zadowolona. co do ceny to nawet nie wiem ile nowy kosztuje, my odkupiliśmy od brata P używkę ;)
 
reklama
A właśnie fotelik samochodowy. My również musimy jakiegoś poszukać.
Moje dziecię właśnie poszło spać i można dpocząć. Brykał dziś cały dzień, dosłownie calutki. Spał w ciągu dnia może tylko godzinę.... Ja nie wiem skąd On ma tyle energii, ale oboje z K. padamy. Olaf cały czas jest w ruchu, ciągle coś kombinuje i nie może nawet chwilę spokojnie posiedzieć :shocked2:
 
Do góry