reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Ponaprawiałam ,zobaczymy jak długo komp wytrzyma

W sprawie zmiany nicku pisze się do administratora forum
Co do grupy ,to sprawdźcie ,czy jak wyszukacie grupę nie ma opcji -dołącz do grupy
 
reklama
witam sie moje drogie

ale sie najadlam. Niby trzy kanapki z razowca takie kwadratowe ale pomidor mialam duuzy i ledwo siedze.
Wypije kawke i sie za cos wezme.
Podszykuje sobie obiad, tzn posypie udziec z indyka przyprawami niech nabiera aromatu bo jesc beziemy jak R wroci z pracy i pojedzie po Kube, czyli raczej po 16.

Ja już wyprawiłam Majkę do przedszkola i zaraz zabiorę się do prasowania, bo nazbierało się z dwóch prań a te małe bluzeczki i falbanki .... masakra, ale zrobię zanim zacznie się gorąco robić

ja tez swojego wyprawilam. Teraz ma lepiej bo jak pracowalam to wstawal o 6:30 zeby R go zdarzyl ubrac przed wyjsciem i wyjezdzalismy ok 7:30 a teraz to o tej dopiero wstaje moj maly spioch
a i prasowania tez mam fure, tyle ze juz pewnie z 4 pran bo jeszcze z przed weekendu majowego :eek::zawstydzona/y: a i wczoraj pralam wiec szkoda gadac

Co do tych wlosow to jak czytalam to az zaczelam sobie twarz gladzic czy ich nie mam :-D:-D. Narazie nie zarastam :-D. Ja to chbya szatynka jestem hehehe, dawno swoich wlosow nie widzialam :-D


Mamba ja mam koleznke co ma ciemne i mocne wlosy i jej na rekach tez takie rosly i praktycznie od szkoly musi golic i rece. Juz nie wiem co lepsze, ja nie mam ciemnych i grubych choc bym chciala ale za no mam mniej problemow z goleniem. Jak robilam cieply wosk to tylko do kolan no na udach to mam meszek tylko. A i na lydkach nie bardzo widoczne, chyba ze z bliska

a ciemna linie na brzuchu juz macie, ja juz mam, nie mocną ale widoczna
 
witam sie moje drogie

ale sie najadlam. Niby trzy kanapki z razowca takie kwadratowe ale pomidor mialam duuzy i ledwo siedze.
Wypije kawke i sie za cos wezme.
Podszykuje sobie obiad, tzn posypie udziec z indyka przyprawami niech nabiera aromatu bo jesc beziemy jak R wroci z pracy i pojedzie po Kube, czyli raczej po 16.



ja tez swojego wyprawilam. Teraz ma lepiej bo jak pracowalam to wstawal o 6:30 zeby R go zdarzyl ubrac przed wyjsciem i wyjezdzalismy ok 7:30 a teraz to o tej dopiero wstaje moj maly spioch
a i prasowania tez mam fure, tyle ze juz pewnie z 4 pran bo jeszcze z przed weekendu majowego :eek::zawstydzona/y: a i wczoraj pralam wiec szkoda gadac

Co do tych wlosow to jak czytalam to az zaczelam sobie twarz gladzic czy ich nie mam :-D:-D. Narazie nie zarastam :-D. Ja to chbya szatynka jestem hehehe, dawno swoich wlosow nie widzialam :-D


Mamba ja mam koleznke co ma ciemne i mocne wlosy i jej na rekach tez takie rosly i praktycznie od szkoly musi golic i rece. Juz nie wiem co lepsze, ja nie mam ciemnych i grubych choc bym chciala ale za no mam mniej problemow z goleniem. Jak robilam cieply wosk to tylko do kolan no na udach to mam meszek tylko. A i na lydkach nie bardzo widoczne, chyba ze z bliska

a ciemna linie na brzuchu juz macie, ja juz mam, nie mocną ale widoczna

No ja mam ciemną linię i jest już dośc widoczna ale to też pewnie kwestia mojej karnacji
 
ja już po oknie, poodkurzane, zaraz myję podłogi i nareszcie czas dla siebie.

Ja również mam ścieżkę na podbrzuszu, całe szczęście że nogi i ręce normalnie.
Już kiedyś pisałam że z Kajem w ciąży miałam klatę zarośniętą ciekawe czy intensywność tego zależy od płci dziecka?
 
Arthetee to 'dobrze' ze od zeba ja codziennie wstaje suchnieta jak pilka lekarska - az mi oczow prawie nie widac :/ Az wstyd z domu sie ruszysc ://

Ja wlasnie sie zbieram do pracy, pierwszy dzien po 11 tygodniach zwolnienia... HeHE Ciekawe jak mi to wyjdzie :) Najlepsze jest to ze perszy dzien powrotu a juz musze sie w miedzy czasie zwalniac na wizyte u lekarza -2,5 h siedzenia minimum [do dietetyka] Hehe :) 3m cie kciuki [nie u lekarza - w pracy :D]
 
Hej dziewczyny!Zumba wraca po dłuuugiej nieobecności!Dużo pracy było i tej zawodowej i tej związanej z przeprowadzką.Co prawda jeszcze jesteśmy na starych śmieciach ale stęskniłam się już mocno za forum.Samo podczytywanie to nie to samo:)
Jestem już po usg na którym poznałam płeć dziecka no i będzie synek czyli tak jak się spodziwałam..nie zaskoczył mnie doktorek:)Miłego dnia!
 
witam środowo

No i mamy środek tygodnia :-) Ja dzisiaj spuchłam totalnie na twarzy, bo ósemka rozerwała mi dziąsło w strzępki, boli jak cholerka... :/ nie wiem czy uda mi się coś dzisiaj zjeść :-(

współczuję bólu - jak sobie przypomnę ból po chirurgicznym usuwaniu ósemki i te szwy w buzi to jeszcze ciary mnie przechodzą

co do obrastania włosami to na nogach i rękach nie zauważyłam żeby ich było więcej albo były mocniejsze, ale za to na brzuchu tak i już się zastanawiam co można z nimi zrobić
a to ciemniejszą linię na brzuchu też już mam od ok. 3 tyg, ale jest słabo widoczna

a mnie dalej męczy zatkany nos i katar zaraz chyba pier***dolca dostanę

a ja muszę się zbierać do umycia okna w kuchni i powieszenia firanki, wczoraj zrobiłam to w sypialni, i jeszcze 4 pokoje mi zostaną:confused:

Karola, emotion, - kciuki zaciśnięte

Zumba - gratuluję synka:-D
 
reklama
Witam się i ja :-)

Karola
kciuki zaciśnięte


Zumba gratuluję synusia


Ja narazie nie zauważyłam żadnej ciemnej linii na brzuchu ani większego owłosienia. Na szczęście ten prolem mnie omija jak narazie hehe

A ja właśnie skończyłam sprzątać... i teraz idę na dworek testy porobić taka pięknaaaa pogoda mogłoby już tak zostać :-)
 
Do góry