reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Witam się popołudniowo!

W temacie sr to ja chodziłam tutaj w Irl ale to dlatego bo nigdy tataj w żadnym szpitalu nie bylam i wogóle ich podejscie do porodu i ciązy jest inne, ale oczywiście sr tez na czym innym polegała i nie było tam nic o opiece nad noworodkiem czy jak oddychac czy przec przy porodzie.No ale choc zobaczyłam jak wygladaja sale porodowe i poznalam kilka fachowych slówek dotyczacych porodu.

Co do trwardnienia brzucha to ja mialam czesto w pierwszej ciąży i teraz na razie mi się nie przydarzyło.Wtedy łykalam magnez codziennie i nospe jak napięcie nie chcialo odpuścić.Teraz częściej mam kłucia takie od dołu ale gin twierdzi ze to normalne i jak zdarza sie raz na kilka dni to jest ok.

W temacie cesarki jedna po drugiej to ogólnie mowi sie chyba ze po 2 latach mozna rodzic naruralnie jesli nie ma innych przeciwskazań i powikłań po pierwszej cesarce.Moja siostra np. pierwsze dziecko rodzila sn, po roku drugie cc i w kolejnym roku trzecie dziecko sn więc duzo tutaj zalezy tez od podejścia lekarzy.

U mnie nadal pogoda w kratkę a stopniowo tez szału nie ma.
 
reklama
witam dziewczynki

ja sie zastanaiwam nad szkola rodzenie, tylko ze nie wiem czy mozna bez meza. Bo chcialabym sie dowiedziec o karmieniu bo mialam z tym problem w pierwszej ciazy bo mlody wogole mi piersi nie chiał ciągnac a u mnie mama nie karmila piersia wiec nawet nie miałam kogo zapytac. tylko musze zoabczyc gdzie sa u nas w miescie i czy płatne są.

mimi trzyma kciuki za wyniki, ale napewno będa dobre.
 
hej

ja dzis w kuchni wiekszosc dnia spedzilam bo robilam farsz do krokietow i smazylam nalesniki ktore mnie do szalu doprowadzaly bo nie chcialy sie odrywac od patelni. Pierwszy raz sie z tym spotkalam. Dosypalam maki i jakos poszlo ale z 6 wywalilam

robilam tez miodek/syrop z mlecza i taki byl pyszny i potem przez te piep..... nalesniki mi sie za bardzo ugotowal i taki ciemny sie zrobil, jakby go przepalila.
No nic za rok bede robic to bede madrzejsza

teraz musze zmykac sie szykowac bo na 16 jedziemy z Kuba do alergologa a jeszcze po drodze musimy go z przedszkola odebrac.

do wieczorka
 
dziewczynki ma któraś sposób na chrypkę?zrobiło się jesiennie i od razu coś mi się musiało przyplątać :szok: pewnie jutro udam się do internistki bo podejrzanie dużo osób wokoło cierpi u mnie właśnie ostatnio na jakieś problemy gardłowe :confused:, szczególnie jedna "koleżanka" z pracy z pokoju obok od piątku "skrzeczy" a nie mówi i zamiast iść na chorobowe siedzi tu i rozsiewa bakterie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:staram się jej unikać ale wątpie że to wiele daje "zaraza" i tak już rozsiana:wściekła/y:
 
witam się i ja:)

u mnie pogoda duuużo lepsza niż wczoraj, co prawda upałów nie ma ale od rana słoneczko świeci więc całkiem przyjemnie, zwłaszcza w porównaniu z wczorajszym strasznie pochmurnym i okropelnie zimnym dniem,

co do krwawień dziąseł to faktycznie dziąsła są bardziej wrażliwe i czasem mi krwawią ale zazwyczaj tylko przy używaniu nici dentystycznej, czasem prze myciu zębów ale to rzadko

mnie raczej doskwiera ciągle zatkany nos, już aż ciężko oddychać i dziś to już w ogóle masakra, bo doszedł jeszcze katar, mam nadzieję że to nie jakaś alergia się u mnie uaktywniła

co do szkoły rodzenia to ja zamierzam chodzić, no i oczywiście męża też mam zamiar zaciągnąć, pomimo że opieka nad niemowlakiem nie jest mi obca (moja chrześniaczka mieszkała do 2 roku życia ze mną i byłam jej trzecim rodzicem w sumie, bo siostra pracowała w dyżurach, jej mąż był tylko na weekendy więc ja się nią opiekowałam kiedy siostra wróciła do pracy, także nawet nocne wstawanie mam przećwiczone)

co do bólu gardła to mnie wczoraj dopadł, kilka razy psiknęłam tamtum verde i jest lepiej ale dziś czuję ciągłe drapanie w gardle, ale w sumie lepsze to niż ból
 
Malinova, ja jestem z 21 września, a Ty? Jak by można było to bym coś dodała do nicka, bo czasami sama się gubię do kogo ktoś odpisuje :-D (ja też jestem blondynką:tak:).
Chciałabym chodzić do szkoły rodzenia, ale jeszcze nie znalazłam. Mieszkam tu od niedawna i dopiero zaczynam się orientować gdzie, co i za ile. Jutro idę obadać tę sprawę w szpitalu.


Podglądacie malucha tutaj?? http://www.mamazone.pl/kalendarz-ciazy.aspx
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry