reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Polcia

…………-~...........~--"~-......_ "-.
………ƒ...............ƒ_....Y........"-..¼
………Y...............:~.....!...............Y
………lq..p..........|......ƒ..................|
._......ì. .-,........l......ƒ...................|j
()ì___)....|ƒ.......ì_ƒ";..................!
.ì.______.-~ì.........~;...............ƒ
……………………Y_..Y_....."vr"~...T
……………………(.....(.........|L......j
……………………[nn..[nn.....][nn...]
SŁONIK NA SZCZĘŚCIE !!!
 
aguga - to moja specjalność omijanie mięsa jak sie tylko da.. tylko ja dodatkowo mam przymusowy odwyk od warzyw - sałaty też nie tknę :-(
Polcia zaciskam mocno kciuki, bedzie dobrze :tak:
Krak - zdecydowanie B, a co wybrałaś bo rozumiem, że juz po obiedzie? :-D
 
Dziekuje za wszystkie glosy!! ;) ...jeszcze na K czekam, bo z pracy po 18 wraca :) my jemy obiadokolacje codziennie kolo 18-19 :)

Ale juz wybralam :) dzis wygrala opcja A :)
Wybralam sie po miesko i w sklepie tak mi sie zrobilo slabo i ciemno przed oczami, ze myslalam, ze zemdleje...
Az sie przestraszylam, bo nie wiedzialam czy to ciaza czy atak paniki...
W kazdym razie wrocilam do domu taksowka i takie uczucie ciezkosci w glowie mialam i dziwne pulsowanie w lewym uchu...mysle sobie hmmm co jest...
Zagadka rozwiazana: na dworze w ciagu 3 minut ciemno jak w nocy i ZLEWA deszczu z gradem

Ps. Kobietki widzialyscie jak juz Grudzien 2012 sie rozkrecil?? Kiedy to zlecialo :O pamietam jak tutaj niesmialo i niepewnie zesmy sie witaly i zadomowialy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
anezka witaj i rozgość się u nas... i również pozdrawiam.

Polcia trzymam kciuki&&&&


U mnie z hormonami i nastrojem powolutku coś się zaczyna dziać... mam nadzieje że to będzie rzadko ;-) bo mąż może nie wytrzymać...:-) wczoraj tak mnie wkurzył że aż płakałam i do dzisiaj mamy ciche dni, ale nie dawno zrobił mi kanapeczki i herbatkę, czuje skruchę ale ja czekam na przeprosiny...:-D
A i doszedł mi detektor tylko nie kompletny... miałam dostać żel i płytkę DVD a i instrukcję po polsku również nie dostałam,ale jutro jeszcze raz będę dzwonić i maja mi dosłać...(mam nadzieje że to zrobią) mimo tego już wypróbowałam i słyszałam bicie serduszka maluszka...
Jutro ja wybieram się na zakupy, również po jakieś spodnie choć na razie się mieszczę we wszystkie rzeczy,ale zawsze to będzie wygodniej bez uciskania,a i teściowie przyjeżdżają z zagranicy więc również jakieś zakupy większe i będę robić jutro gołąbki wstyd się przyznać ale pierwszy raz:zawstydzona/y:
Pozdrawiam
 
hej

poczytuje Was regularnie ale nie mam weny wiec nie pisze. Ostatnie 3 dni to wogole strasznie mnie glowa bolala i spiaca bylam.
Dzis bylam na wizycie, nie wzielam zwolnienia, jeszcze popracuje

poza tym to brzuch mam juz spooory, poranne wymioty nadal mnie mecza. Ale poza tym jakos leci.

tylko zmeczona jestem

ide sie juz polozyc, pogapie sie w tv i ide spac.

zycze zdrowka i dobrego samopoczucie.
trzymajcie sie kochane mamusie

pozdrawiam
 
krak to chyba obiado kolacja hehe ja myślałam że jem późno obiad po 16 ale mnie przebiłaś :-)


Oj te gołąbki mnie dzisiaj prześladują. Dzwoniłam do mamy i mówi mi ze miała dzisiaj gołąki.. teraz nabru o nich wspomina :-p ymmmm .. przyznam się że też nigdy ich nie robiłam ale zjadłabym nawet z 5 naraz. Chyba jutro odwiedzę mamuśkę :-D
 
reklama
Cześć babeczki ale tu się namnożyło wpisów od rana hehehe.Dziękuję za pożyczenie udanych zakupów ale normalnie wróciłam bez spodni,na sklepie zastałam karteczke że dziś nieczynne także pocałowałam klamkę :-(
i chodzę nadal w brzuchogniotach,a jeszcze pojadłam bigosu i normalnie umieram ,nie wiem jak mój mąż przeżyje ze mną dzisiejszą noc...:zawstydzona/y:
aguga06 dałam za wagę niecałe 25 zł i ona musi stać na idealnie równej powierzchni bo inaczej ma problem :/
Fajowa ta podusia już wcześniej na nią polowałam ale cena mnie troszkę odstraszyła powariowali tyle pieniędzy :-( ale pewnie i tak ją zakupię bo jest super :-D
 
Do góry