reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Sandy - to będziemy wcinać, że hej , smacznego :-)
azorek - no cudna ta Twoja Amelkówna, moja Majka wczoraj wpięła sobie z tyłu do włosów chusteczkę higieniczną i brała ślub z Kenem
jutrzenka - ja mam dziśiaj taki humor, że wierzę, że po tych plackach... schudnę :-):-):-) - tak, tego się będę trzymać:-D

mamba - no jak juz wspominałam, mózg zostawiłam na początku ciąży... nie doczytałam u Ciebie i wczoraj cieszyłam się z "odkrycia" jak dziecko, ja też jestem napływowa i bez rodziny tutaj :-)
 
reklama
Witam się i ja!
Oj placków też bym zjadła. Może zrobię na obiadek.
Ja już byłam krew oddać. Miałam tą krzywą cukrową zrobić, no ale panie powiedziały że to za wcześnie. Więc zrobiły mi tylko morfologię. Miałam mocz też zanieść, ale zapomniałam pojemniczka kupić :zawstydzona/y: Więc we wtorek muszą donieść, no i chyba na środę się umówię na wizytę :-)
U mnie rano też było słonecznie, ale teraz się coś zachmurzyło. Mam nadzieję że wyjdzie dziś jeszcze słoneczko.
 
Sandy - to będziemy wcinać, że hej , smacznego :-)
azorek - no cudna ta Twoja Amelkówna, moja Majka wczoraj wpięła sobie z tyłu do włosów chusteczkę higieniczną i brała ślub z Kenem
jutrzenka - ja mam dziśiaj taki humor, że wierzę, że po tych plackach... schudnę :-):-):-) - tak, tego się będę trzymać:-D

mamba - no jak juz wspominałam, mózg zostawiłam na początku ciąży... nie doczytałam u Ciebie i wczoraj cieszyłam się z "odkrycia" jak dziecko, ja też jestem napływowa i bez rodziny tutaj :-)

Hmmmm a zdradzisz skąd napłynęłaś?;-)
 
mi niestety humor tak nie dopisuje, mimo że już piątek, ale jakoś zimno na dworze, głowa od rana boli i nic się nie chce...
ale mi smaka narobiłyście, dawno takich dobrych placków z gulaszem nie jadłam, ostatnio chyba jakoś w górach...w domu placki czasem są, ale zwykle spontanicznie, na szybko i na gulasz już zapału nie starcza...ale kto wie, weekend przed nami :)
 
mi niestety humor tak nie dopisuje, mimo że już piątek, ale jakoś zimno na dworze, głowa od rana boli i nic się nie chce...
ale mi smaka narobiłyście, dawno takich dobrych placków z gulaszem nie jadłam, ostatnio chyba jakoś w górach...w domu placki czasem są, ale zwykle spontanicznie, na szybko i na gulasz już zapału nie starcza...ale kto wie, weekend przed nami :)

Och ja zawsze robię z gulaszem albo sosem pieczarkowym takim gęstym:) Ale odkąd poszedł mi blender trzeba te ziemniaczory na tarce trzeć a to już kupa roboty:dry:
 
mamba - jak tak się zastanowić, to moja rodzina wiodła koczowniczy tryb życia :-), ale ostatecznie osiadła na kresach (Zamość) i stamtąd ja - po drodze przez Kraków - do Bielska napłynęłam, a Ty?

anja - no cieszę się, że natchnęłam ludzi (choćby kulinarnie, ale zawsze coś :-)) - uśmiechy dla Ciebie na poprawę nastroju

Co do placków - to ide na łatwiznę i wrzucam do malaksera i razem z cebulką siekam nożem do siekania mięska - po pewnej chwili, wychodzi piękna papka :-)
 
po luteinie mogą wystąpić :
senność ,
-nudności
bóle głowy
- zawroty głowy
A jak sobie z tym radzić przyznam szczerze, że dzisiaj już nie zaaplikowałam luteiny bo naparwdę nie daję rady z tym bólem. Chce mi czaszkę rozerwać:baffled:

mamba - jak tak się zastanowić, to moja rodzina wiodła koczowniczy tryb życia :-), ale ostatecznie osiadła na kresach (Zamość) i stamtąd ja - po drodze przez Kraków - do Bielska napłynęłam, a Ty?
A ja no można powiedzieć że tak samo jak ty taki Cygan ze mnie. Mój tata z Konstantynowa łodzkiego ale wychowany na podhalu, moja mama z Bytomia ale wychowana w beskidzie żywieckim. A ja to już rodowita góralka tylko od 6 lat zmieszczuchowana:-D
 
mamba - to Ty stela...:-) , podhale i beskid żywiecki - to musi być interesująca mieszanka wybuchowa :-), ja się w Bielsku zakochała "od pierwszego wejrzenia", gdy na studiach pojechałam odwiedzić przyjaciółkę i jak decydowaliśmy z T. gdzie będziemy mieszkać - z mapą w ręku - to padło na Bielsko, bo cudne, a my kochamy góry:-)
na silny ból głowy można już po prostu Apap
 
reklama
Mamba ja biore Luteine od 5 tyg. 2xdziennie do środka ;-) i tylko kilka razy mnie bolala glowa wiec nie sadze ze to od tego.
Nie wiem czy dobrze robisz ja odstawiajac, skoro gin kazal brac to widocznie jest taka koniecznosc, moze zadzwon

Sonka a nie chcesz wpasc do mnie ogarnac jak masz takiego powera:-D

Belka test obciązenia glukoza robi sie napewno po 20 tygodniu, nie wiem czy nie ok 26

ja tez lubie placek po zbojnicku/cygansku/węgierski czy jak tam go jeszcze zwą

ja za to ziemniaki tre na tych nakladkach co sa do maszynki elektrycznej do miesa. Szybko i po klopocie

Azorek fajna królewna

ide wstawic rosolek dla Kuby,
dla nas bedzie spaghetti ale jeszcze mięsem mozna zabic bo dopiero co wyjelam z zamrazalki wiec zrobie potem
 
Do góry