reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Mój R schodzi mi z drogi ,jest poinformowany co go czeka jak będzie zadawalający wynik z hispatu .., :-)teraz tylko czekanie na @,szereg badań...
 
reklama
Tak elektroniczna ale wiecie co chyba się pośpieszyłam z zachwalaniem ta się coś zwiesza i musiałam pojechać wymienić , mam nadzieje że ta już będzie działać jak nie to w ogóle oddam więc może i tanioszka ale nie wiem czy długo podziała :no:
A ile ta waga kosztowała?Szkoda,że źle działa

No sikanie w nocy to masakra. Najgorzej jak się zachce tak z godzinę przed budzikiem i wtedy dylemat: wytrzymam czy nie wytrzymam :) A spać trzeba póki jeszcze można :)

ja wagę mam, ale jakoś ostatnio niechętnie na nią wchodzę, ie bardzo podoba mi się wynik jaki wyświetla...
jutro wizyta u pielęgniarki i ważenie, więc niestety trzeba będzie się z wagą zmierzyć po świętach, ehh :)
dzisiaj za to w ramach dbania o kondycję wybraliśmy się z mężem na małą przejażdżkę rowerową i nawet fajnie było :) oczywiście wolno i spokojnie, ale dotleniłam się za wszystkie czasy :) pewnie już niedługo na rower się nie wpasuję, bo brzuszek rośnie ale póki się da to będę korzystać

a co do sikania, też mam z tym problem, jeszcze w nocy mogę wstać, ale nad ranem, jak wiem że niedługo zadzwoni budzik to się strasznie nie chce...
a że tak was spytam, bo miałam z tym ostatnio dylemat - jeśli macie akurat oddać mocz, a zachce wam się siku powiedzmy 4-5 rano to oddajecie ten, czy jeszcze późniejszy? w mojej instrukcji pisało że ma być poranny, po nocnym wypoczynku i trzeba go zawieźć najpóźniej 2 h po oddaniu no i nijak mi się to wpasowuje w te godziny...
Ja dzisiaj tak miałam.Obudziłam się ok godz 5 i myślałam czy wytrzymam do 8 czy wstać,ale jednak wstałam bo uciska miałam mocny na pęcherze.Wstałam później o 7:45 i nasiusiałam do pojemniczka do badań.
Witam! Jestem tu nowa :)
Moj termin porodu to 6 pazdziernik 2012. Milo mi do was dolaczyc :)
Pozdrawiam pazdziernikowe przyszle mamy!
Witaj ,mamy termin na ten sam dzień :-)

Ja też mega nerwowa i płaczliwa-hormony szaleją nie ziemsko :eek: Dziś rano pojechałam na pobranie krwi . Szaro ,buro i ponuro dzisiaj ,nic się nie chce-zaraz pod kocyk wskoczę.Dziś synek w domu bo przeziębiony
 
sandy ja mam nadzieje ze wyniki bedziesz miec wporzadku i bedziecie mogli sie starc o kolejnego babelka jesli zechcecie. widze po suwaczkach u ciebie ze juz raczej z gory zakladasz kolejne staranka:tak:trzymam wiec kciuki supermocno zeby sie udalo zdrowego bobo wychodowac
 
Tak elektroniczna ale wiecie co chyba się pośpieszyłam z zachwalaniem ta się coś zwiesza i musiałam pojechać wymienić , mam nadzieje że ta już będzie działać jak nie to w ogóle oddam więc może i tanioszka ale nie wiem czy długo podziała :no:

ja też mam taka wagę elektroniczną z biedronki i w zasadzie jest ok, z tym że musi stać na płaskiej powierzchni i nie na żadnym dywanie tylko najlepiej na idealnie równej powierzchni i wtedy wynik jest miarodajny, ja swoją kupiłam z półtora roku temu

Podusia do mnie dotarla, juz nie moge sie doczekac, aby sie z nia dzisiaj przespac hehe ;)

Dostalam tez list ze szpitala z wynikami badan z krwi i usg genetycznego i ryzyko wystapienie jakichkolwiek wad genetycznych u naszego Dzidziola jest wg nich bardzo niskie. Nasze "szanse" obliczyli na 1:17153 :) takze kolejny kamien milowy za nami :)

super że wyniki dobre:-D
daj linka to tej podusi co sobie wybrałaś bop też chcę kupić

Witam! Jestem tu nowa :)
Moj termin porodu to 6 pazdziernik 2012. Milo mi do was dolaczyc :)
Pozdrawiam pazdziernikowe przyszle mamy!

witaj wśród październikówek:-D

z tymi hormonami i zmianą nastroju to u mnie jest ok, chociaż w sobotę to się strasznie poryczałam ale miałam powód bo mąż mnie strasznie zdenerwował:wściekła/y:, przez kilka godzin nie mogłam się uspokoić a później to miałam wyrzuty sumienia że przeze mnie dzidzia też cierpi:zawstydzona/y:
 
Dziewczyny oto link do podusi, nie tylko ma same pozytywne opinie na roznych stronach internetowych, ale zostala mi tez polecona przez kilka moich znajomych, z tego co widze, nadal maja ja na przecenie :)

http://maternitypillow.co.uk/Mum-E-Pregnancy-Pillow--Includes-White-Cover_p_127.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej kobitki

Poczytałam nadrobiłam i niestety znowu muszę was opuścić na chwile ponieważ
laptopik coś szwankuje i muszę go oddać na reklamacje.
Odezwe się za kilka dni

Trzymam kciuki za wizytujące i samych dobrych wieści życzę
Trzymajcie się
 
reklama
ja wczoraj byłam u dentysty za zęba w sumie mi wyszło około 600 zł a jeszcze okazało się że mam do leczenia sporo matko nienawidzę dentystów..... po za tym niby choróbsko trochę popuściło ale dalej czuje się podle do tego piszecie o dolegliwościach i w sumie się cieszyłam że wymioty przeszły a tu od niedzieli codziennie pół nocy w kiblu spędzam ....
ogólnie załapała mnie malusia depreszka ciążowa taka tyci tyci :eek:


Kurcze tez mi się wydaje że czasami czuję dzidzię ale nie wiem czy to juz mozliwe...
możliwe w 16 tygodniu w drugiej ciąży bardzo możliwe:tak:
Dostalam tez list ze szpitala z wynikami badan z krwi i usg genetycznego i ryzyko wystapienie jakichkolwiek wad genetycznych u naszego Dzidziola jest wg nich bardzo niskie. Nasze "szanse" obliczyli na 1:17153 :) takze kolejny kamien milowy za nami :)
gratulacje!!!
Hello!!Jestem już!!Nadrobię dopiero jutro,bo dzisiaj mam jeszcze załatwiania.
Wczoraj wyszłam ze szpitala,tam mi robili 2 razy usg i wyszło,ze krwiaka nie ma ,a że na wczoraj miałam umówioną moją wizytę prywatna,to poszłam i mój lekarz potwierdził,ale kazał się oszczędzać,bo nie wiadomo skąd były te plamienia i bóle brzucha.Mam nagraną płytkę z moja kruszynką,ma wszystko co trzeba,wymiary w normie NT-1,1, także jestem happy!!!
Jutro napiszę więcej.
to super dbaj o siebie tak jak lekarz zalecił......
Witam! Jestem tu nowa :)
Moj termin porodu to 6 pazdziernik 2012. Milo mi do was dolaczyc :)
Pozdrawiam pazdziernikowe przyszle mamy!
witaj i rozgość się


talka oby głowa przeszła

Mój R schodzi mi z drogi ,jest poinformowany co go czeka jak będzie zadawalający wynik z hispatu .., :-)teraz tylko czekanie na @,szereg badań...
to zaciskam kciuki aby było wszystko oki!!!!!!
 
Do góry